reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

reklama
jesli masz na czwartek wyznaczony termin to mozesz go odebrac najpozniej w poniedzialek...jak ja kiedys bralam to bylo 3 dni....raczej sie to nie zmienilo...
 
Czesc Dziewczynki. Mam pytanie w sprawie Gp Card. Na karcie mama date waznosci do 03.2013. Bylam u lekarza wlasnie w marcu i dostalam rachunek do domu na kwote 300 e. Zadzwonilam do dzialu Medical Card i dowiedzialam sie ze musze zaplacic za te wizyty poniewaz moja karta miala waznosc do ostatniego dnia lutego. Na mojej karcie widnieje jednak 03 czyli moim zdaniem marzec. Co ja mam zrobic??? Pomozcie.
 
Annineczka - dostalam, ale okazalo sie, ze karta nam sie nie nalezy bo dostaje jb (na marginesie konczy mi sie za tydzien). Przekroczylismy o pare euro. Np karta Bankomatowa z data do 03.2013 jest wazna do konca marca. na calym swiecie tak jest. dzieki za link.
 
Witam dziewczyny,mam pytanie orientuje sie któraś może czy jak ma sie gp karte to płaci sie za szpital?Moj syn był teraz 4 dni w szpitalu odwodnienie,kroplówki itd.ciekawi mnie czy zapłace za szpital i za to wszystko co mu tam podawali bo zdania sa podzielone,slyszalam ze za kazda tabletke bede płacic za rentgena za kroplówki itd,wie któras moze jak to jest?dzieki za odpowiedz,pozdrawiam
 
Witam dziewczyny,mam pytanie orientuje sie któraś może czy jak ma sie gp karte to płaci sie za szpital?Moj syn był teraz 4 dni w szpitalu odwodnienie,kroplówki itd.ciekawi mnie czy zapłace za szpital i za to wszystko co mu tam podawali bo zdania sa podzielone,slyszalam ze za kazda tabletke bede płacic za rentgena za kroplówki itd,wie któras moze jak to jest?dzieki za odpowiedz,pozdrawiam

jeśli masz kartę gp to niestety zapłacisz za szpital za 4doby tzn. miałaś skierowanie do szpitala od swojego lekarza??
bo jeśli nie to sądze że rachunek cię zszokuje bo w tym wypadku cena jednej doby kosztuje 750e razy 4....a jesli miałas skierowanie od lekarza wtedy jedna doba wynosi 75e. razy 4 =300 (i tu masz wszystko wliczone) i taki rachunek powinnas dostać, pozdrawiam ps. gdybyś miała mc wtedy nie płaciła byś za nic.
 
Witam dziewczyny,mam pytanie orientuje sie któraś może czy jak ma sie gp karte to płaci sie za szpital?Moj syn był teraz 4 dni w szpitalu odwodnienie,kroplówki itd.ciekawi mnie czy zapłace za szpital i za to wszystko co mu tam podawali bo zdania sa podzielone,slyszalam ze za kazda tabletke bede płacic za rentgena za kroplówki itd,wie któras moze jak to jest?dzieki za odpowiedz,pozdrawiam

jeśli masz kartę gp to niestety zapłacisz za szpital za 4doby tzn. miałaś skierowanie do szpitala od swojego lekarza??
bo jeśli nie to sądze że rachunek cię zszokuje bo w tym wypadku cena jednej doby kosztuje 750e razy 4....a jesli miałas skierowanie od lekarza wtedy jedna doba wynosi 75e. razy 4 =300 (i tu masz wszystko wliczone) i taki rachunek powinnas dostać, pozdrawiam ps. gdybyś miała mc wtedy nie płaciła byś za nic.
nawet mnie nie stasz:(nie mialamm skierowania od lekarza:(
 
reklama
nie strasze :-(( w każdym szpitalu na salach wisi kartka a4 z cennikiem, mój synek ponad rok temu był 3doby w szpitalu i dostaliśmy 225e do zapłaty, ale tylko dla tego że mieliśmy skierowanie od lekarza.
teraz tylko pozostaje ci czekać na rachunek, a tak wogule jeżeli faktycznie przyszła by ci duża suma to możesz się odwołać tzn. musisz napisać do nich list i udowodnić że nie stać cię aby zapłacić taki rachunek
 
Do góry