reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

reklama
Mam pytanko czy jak dostaje fuel allowance to fis póki co nie przyznany jeszcze odetna o te 20 euro??dzieki za odpowiedz
 
Witam!
mam 2 pytania
1. Co do rent allowance. papiery w socialu złożyłam jakieś 5 miesięcy temu, ale dopiero niedawno dostałam odpowiedź z county council że jestem zajrejestrowana na mieszkanie socialne. Dopiero teraz dadzą mi rent allowance, ale babka w socialu powiedziała że zwrot dostanę od daty wystawienia tego potwierdzenia z Cunty council, czy tak właśnie ma być :/ liczyłam na zwrot od daty złożenia papierów w socialu :/

i pytanie numer 2. Jak to jest z dopłatą do ogrzewania? Jak na razie czekam na decyzję z sociala o przyznanie zasiłku, a pieniążki pobieram z tego sociala co rent allowance. Papiery o dopłtę do ogrzewania składałam w normalnym socialu i jak byłam ostatnio zapytać czy coś wiadomo już w mojej sprawie (dość długo już czekam) babka powiedziała że jeszcze nic nie wie, a pieniądze na ogrzewanie dostanę jak zapadnie decyzja w sprawie mojego zasiłku i że wtedy dostanę zwrot (za to ogrzewanie) ale coś mi się tu nie podoba. Tygodnie lecą... a decyzji nie ma...
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
 
Witam Mam pytanie czy jest cos takiego jak dofinansowanie na wózek dla dziecka....urodzilam kolejne dziecko tutaj ale jeszcze nie staralismy sie o cos takiego znajomi mi mowili ze mozna sie postarac ale gdzie trzeba sie udac ...??? moj mąż jest na zasilku ja od kad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy zwolnilam sie z pracy wiec nie przysluguje mi zaden maciezynski Moze ktos wie cos na ten temat Bardzo bym prosila o odpowiedz Pozdrawiam
 
Witam Mam pytanko Od pewnego czasu jestem na socjalu Otrzymuje pieniążki z socjala, które odbieram co tydzień na poczcie i pieniądze na mieszkanie, które tez odbieram na poczcie I to właśnie moje pytanko Czy pieniądze na mieszkanie mogę dostawać na moje konto
 
reklama
Do góry