reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy świeżo upieczone mamy : )

Isia1982

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Sierpień 2015
Postów
12 899
Dziewczyny, pozwoliłam założyć sobie nowy wątek nt tego co nas dotyczy jak już się jest mamą... mnie np strasznie interesuje to po ilu dniach zaczynacie werandowac swoje maluszki i po ilu dniach wybieracie się na pierwszy spacer :)
Aaaaaa i kiedy zaczną do Was przychodzić goście w odwiedziny?
 
reklama
Iska mysle, ze mozna werandowac juz po tyg lub 2. Zależy jaka pogoda. Jeśli jest ladnie to spokojnie po tyg. Jeśli nie za bardzo to ok po 2 tyg. Jak w koncu urodzę dam Ci znac kiedy ide na spacer.;
 
Super ze pomyślałam Isia o tym wątku :) do nas jutro przychodzi położna drugi raz i właśnie miałam ja spytać o spacer. Kiedy można już spokojnie iść. To jak będę coś wiedzieć to napisze. A co do odwiedzin to do nas od wyjścia ze szpitala najbliższa rodzina czyli dziadkowie babcie mój brat z zona i córeczka przychodzą często :) a znajomych napewno później będziemy zapraszać.
 
Ja z Kuba na pierwszy spacer (jakies 15-20 minut) wyszlam na 5 dobe. W zime. Temp byla kolo 0. Pogoda byla ładna, praktycznie bezwietrznie, wiec nie widzialam powodow by nie wyjsc:) a jak zapytalam polozna w szpitalu kiedy moge wyjsc na pierwszy spacer to odpowiedziala, ze nawet teraz jesli mam sile:p to byla 3 doba.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny nie ma już czegoś takiego jak werandowanie.

Ja z córcią wyszłam na pierwszy spacer po 1,5 tyg a wyszłabym wcześniej gdyby nie tygodniowy pobyt w szpitalu. Pierwszy spacer trwał 20min, a drugi już godzinę :).

Wasze dzieci pierwszy krótki spacer zaliczają już kilka dni po porodzie jak idą do domu ze szpitala.

Im szybciej wyjdzie sie na spacer tym lepiej moje drogie Panie.
 
Mój Antoś jutro kończy dwa tygodnie i położna powiedziała, ze już możemy spokojnie wyjść na spacer :) I w dużej mierze zależy to jak się mama czuje, jak na siłach to spacer jak najbardziej :) I mówiła mi, że mam wietrzyć pokój w którym maluch śpi :)
 
reklama
Cocosh, U nas wczoraj byla położna, która jest tez doradca laktacyjnym i pokazała mi jak prawidłowo przystawiać małego do piersi po tym jak poskarżyłam sie, ze potrafi wisiac dwie godz a za chwile znów wołać. Teraz maly je Maks 40 min z obu piersi i pięknie potem śpi (żebym tylko nie zapeszyła ) wcześniej powolutku mu leciało bo zle brodawkę chwytał.
 
Do góry