reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sprawy świeżo upieczone mamy : )

Isia1982

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny, pozwoliłam założyć sobie nowy wątek nt tego co nas dotyczy jak już się jest mamą... mnie np strasznie interesuje to po ilu dniach zaczynacie werandowac swoje maluszki i po ilu dniach wybieracie się na pierwszy spacer :)
Aaaaaa i kiedy zaczną do Was przychodzić goście w odwiedziny?

reklama

Bar Bra

Miasto
Śląskie
Rozwiązania
0
Super pomysł ale wypowiem się jak będziemy z Grzesiem w domku :)

Sarna80

Rozwiązania
0
Iska mysle, ze mozna werandowac juz po tyg lub 2. Zależy jaka pogoda. Jeśli jest ladnie to spokojnie po tyg. Jeśli nie za bardzo to ok po 2 tyg. Jak w koncu urodzę dam Ci znac kiedy ide na spacer.;

dzastibasti

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Super ze pomyślałam Isia o tym wątku :) do nas jutro przychodzi położna drugi raz i właśnie miałam ja spytać o spacer. Kiedy można już spokojnie iść. To jak będę coś wiedzieć to napisze. A co do odwiedzin to do nas od wyjścia ze szpitala najbliższa rodzina czyli dziadkowie babcie mój brat z zona i córeczka przychodzą często :) a znajomych napewno później będziemy zapraszać.

KubusiowaMama

Miasto
Norwegia
Rozwiązania
0
Ja z Kuba na pierwszy spacer (jakies 15-20 minut) wyszlam na 5 dobe. W zime. Temp byla kolo 0. Pogoda byla ładna, praktycznie bezwietrznie, wiec nie widzialam powodow by nie wyjsc:) a jak zapytalam polozna w szpitalu kiedy moge wyjsc na pierwszy spacer to odpowiedziala, ze nawet teraz jesli mam sile:p to byla 3 doba.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ania*Be

Miasto
Łodź
Rozwiązania
0
Dziewczyny nie ma już czegoś takiego jak werandowanie.

Ja z córcią wyszłam na pierwszy spacer po 1,5 tyg a wyszłabym wcześniej gdyby nie tygodniowy pobyt w szpitalu. Pierwszy spacer trwał 20min, a drugi już godzinę :).

Wasze dzieci pierwszy krótki spacer zaliczają już kilka dni po porodzie jak idą do domu ze szpitala.

Im szybciej wyjdzie sie na spacer tym lepiej moje drogie Panie.

dzastibasti

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Mój Antoś jutro kończy dwa tygodnie i położna powiedziała, ze już możemy spokojnie wyjść na spacer :) I w dużej mierze zależy to jak się mama czuje, jak na siłach to spacer jak najbardziej :) I mówiła mi, że mam wietrzyć pokój w którym maluch śpi :)

reklama

poziomka07

Rozwiązania
0
Cocosh, U nas wczoraj byla położna, która jest tez doradca laktacyjnym i pokazała mi jak prawidłowo przystawiać małego do piersi po tym jak poskarżyłam sie, ze potrafi wisiac dwie godz a za chwile znów wołać. Teraz maly je Maks 40 min z obu piersi i pięknie potem śpi (żebym tylko nie zapeszyła ) wcześniej powolutku mu leciało bo zle brodawkę chwytał.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
paulinkag Łamanie warunków ugody, opieka i inne sprawy Potrzebuję porady 5
Kahaa Sprawy papierkowe/urzędowe związane z narodzinami dziecka Potrzebuję porady 10
W Jak przestała wierzyć w Boga - trudne życie, trudne sprawy Potrzebuję porady 2
Nulini Sprawy techniczne Dzieci urodzone w styczniu 2015 36
makota89 Sprawy urzędowe - co należy zrobić po porodzie, aby żyć z biurokracją w zgodzie? Dzieci urodzone w lipcu 2014 142
emotion_sickness sprawy techniczne, moderownie, porady, forum Dzieci urodzone w czerwcu 2014 41
K Wniosek o przyspieszenie sprawy Porady prawnika 0
lkasia ZUS, KRUS, BECIKOWE etc....wszystkie sprawy prawne styczniówek:)) Dzieci urodzone w styczniu 2014 278
W jak załatwić sprawy urzędowe po porodzie Porady prawnika 2
betiks Mleczne sprawy Dzieci urodzone w grudniu 2012 162
Felidae Sprawy urzędowe Dzieci urodzone w kwietniu 2013 280
A *** Sprawy techniczne... *** Dzieci urodzone w lutym 2013 4
anisiaj Nasze sprawy... Zwierzenia 51669
katjusza77 Forum - sprawy techniczne (propozycje zmian, problemy z działaniem) Dzieci urodzone w sierpniu 2012 171
Kasiurek1983 Sprawy socjalne-becikowe i inne co w tym dziale miescic sie moga ;] Dzieci urodzone w marcu 2012 103
klariss1 Zwolnienia L4, sprawy urzędowe..itp. Dzieci urodzone w grudniu 2011 477
Z Sprawy urzedowe dotyczace naszej ciazy i narodzin dziecka Mamy z Włoch 38
eZOJA sprawy organizacyjne forum Dzieci urodzone w czerwcu 2011 466
A akta sprawy Porady prawnika 1
mary-beth Sprawy socjalno-urzędowe - poradnik dla przyszłych rodziców Mamy z Norwegii 9
angola kiedy i od czego zacząć ustalenie ojcostwa i sprawy alimentacyjne Porady prawnika 1
Dominika81 Sprawy techniczne Dzieci urodzone w styczniu 2011 141
A Uprawnienia i sprawy urzędowe lutowych mam Dzieci urodzone w lutym 2011 139
futrzakowa Formalne sprawy i papierkologia Dzieci urodzone w marcu 2011 235
A Odbiór dziecka i pierwsze tygodnie-sprawy ciuszkowe Dzieci urodzone w czerwcu 2010 115
K Sprawy formalne Dzieci urodzone w listopadzie 2010 158
maniulka Sprawy techniczne Dzieci urodzone w marcu 2009 23
NeSSi Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE. Archiwum mam grudniowych 343
anusiak-białystok porady prawne i sprawy urzędowe Archiwum maj 2010 1140
malina1979 Łóżkowe sprawy... Archiwum mam listopadowych 383
pelasiak Formalności i sprawy urzędowe Dzieci urodzone w lutym 2010 128
iwon3004 Wychowawczy urlop.... macierzyński... i sprawy poważne dzieci urodzone w lipcu'09 108
aneta23 Tworzenie działu zamkniętego i inne sprawy organizacyjne Dzieci urodzone w listopadzie 2008 119
J@god@ przedszkolne sprawy Trzylatki 216
k@siek Nocnikowe sprawy:)) Dzieci urodzone w lipcu 2006r. 76
Casperek Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii Mamy z Irlandii 5050
ullana Wszelkie sprawy urzędowe ;-) Dzieci urodzone w październiku 2007 16
Cynamonka Nocnikowe sprawy Dzieci urodzone w listopadzie 2006r. 239
maja_1980 Sprawy urzędowe Mamy z UK 203
Blanes Formalości i takie tam oficjalne sprawy Dzieci urodzone w czerwcu 2007 58
zuch czego boją się nasze dzieci i inne dziwne sprawy Dzieci urodzone w maju 2005 50
solange Nabiałowe sprawy Jedzeniowe ABC 146
Z Gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi! Gratulacje 33
basia89 Wątek gratulacyjny dla świeżo upieczonych sierpiowych mam ! :) Dzieci urodzone w sierpniu 2013 140
kota-behemota Księga gratulacyjna dla świeżo upieczonych licowych Mam!!! Dzieci urodzone w lipcu 2013 377
martulka84 Gratulacje dla świeżo upieczonych lipcowych mamusiek ;) Archiwum Lipiec 2012 966
annte Gratulacje dla świeżo upieczonych Majowych Mam i Bobasków !!! Dzieci urodzone w maju 2012 799
A Dobre Rady świeżo upieczonych Mamuś Dzieci urodzone w styczniu 2012 20
sergeevna Gratulacje dla świeżo upieczonej Mamusi!!! Archiwum grudzień 2011 886
YoungLady Świeżo upieczone mamuśki kontynuacja symptomów zbliżającego się porodu :) Mamuśkowo 1239