reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy świeżo upieczone mamy : )

My tez juz pierwsza próbę mamy za sobą, niestety bolesna, nawet nie skończyliśmy bo juz nie chciałam. Może następny raz będzie lepszy ;)
 
reklama
Mój to by już zaraz chciał bo ostatnio świeci ,mądrością ' i mówi mi ze połóg trwa od 4-6 tyg. A ze jak już nie krwawie i nic mnie nie boli to czemu mamy nic nie robic :D

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
U nas też pierwszy zaliczony nie było ani złe ani dobrze ale ja też spięta byłam bo dziecko nie spalo tylko gaworzylo do siebie

A dziś chcieliśmy ale dziecko nam nie dało hehe :p tzn ja dostalam mała przyjemność dla męża nie starczyło czasu :p ale jakoś mu to wynagrodze :)
 
U nas też już po... mieliśmy żel a ja się czułam jak dziewica :/ ciasno i bolało więc to było na szybko

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
O to super :-)

U nas "noc poslubna" tez fajnie wygladala.przerwana w trakcie przez placz malej.ale zjadła i spala caly czas wiec dala dokończyć :-) tylko te lozka strasznie skrzypialy :p
 
Ja do jutra mam teoretycznie ten polog, ale długo jeszcze o zbliżeniu nie pomyślę ,że strachu .

My przez ok 5 lat jechaliśmy z wyskakiwaniem :D aż do zajścia z Alicja ;D a teraz nie wiem jaka metodę będziemy stosować ;D

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry