reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy świeżo upieczone mamy : )

Nasz mały wczoraj wstal o 4:30 a dzis o 4 rano, a ponieważ niewyspany to daje niezłego czadu, tak wrzeszczy, ze aż zachrypł i nic nie pomaga. U nas generalnie sa mega problemy z usypianiem, usypia tylko w wózku na spacerze albo jak go bujam w foteliku ( a wazy juz 6250 wiec lekko nie jest). No i czasem bujem go przez 20 min, a on zaśnie i budzi sie po 10 minutach.
Nie znosi natomiast bujania na rękach, wtedy jeszcze większy wrzask, moja córka miała tak samo :(
 
reklama
Cześć Dziewczyny, nie mogłam do Was wcześniej dołączyć..Jestem mamą sześciomiesięcznej Elizki, w tej chwili jeszcze z okolic Kołobrzegu, a niedługo z Warszawy. Czy możecie mnie przyjąć do swojej grupy? :) Pozdrawiam serdecznie wszystkie marcówki :).

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry