reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy świeżo upieczone mamy : )

reklama
Ania, bobotic daje od dwóch tyg, zero poprawy, mam nawet wrażenie, ze jest jeszcze gorzej, dzisiejsza noc to masakra, cała noc nie spał. Probiotyk daje tez od 1,5 tygodnia.
Do tego cały czas ma brzydkie, rzadkie i zielonkawe kupy, czasem ze śluzem, czyli ewidentne coś mu w mleku moim nie pasuje, a ja jem juz tylko ryż i kurczaka i gotowane na wodzie płatki owsiane.

Słyszałam, ze Sab simplex sa lepsze, ale nie wiem czy dostępne w Polsce, spróbuje poszukać.

Dzis w nocy dostawał tylko nutramigen, może to pomoże, może ma te wzdęcia po moim mleku?
Jesteśmy wykończeni, Ignas po takiej nocy tez jest mega zmęczony i potem cały dzień śpi...
 
Probiotyk albo Bio gaia albo ja mam Floractin. To to samo. Manka nie wybudzaj na jedzenie,niech spi ;). 15 minut wystarczy z jednego cycka podobno. Sab simplex to to samo co espumisan. A zielone i zolte kupy na cycku to norma. Ja bym nie wykluczala od razu swojego jedzenia. Slyszalam o piciu soku jablkowego i jedzeniu jablek na bole brzuszka,wiec od dzis zaczynam ;).
 
Powiem Ci szczerze poziomka, że nie wiem jak już Ci doradzić. U nas pomogły te kropelki, bo nie pomagało nam nic, a jako ostatnia deska ratunku to były te kropelki. A, że w składzie jest tylko gliceryna woda i laktaza, ale może u Was dzieje się jeszcze coś innego. :( A jakiś masaż brzuszka robisz? Bo na gazy też może pomóc, pomimo espumisanu.
 
reklama
Ja podaje sam espumisan, raz dziennie ok.6 kropelek i wystarczy. O probiotyku położna mi nic nie wspominała, jak pytałam się o problemy brzuszkowe.

A bóle brzuszka moim zdaniem jak mają być to będą, i nieważne czy przestrzega się diety czy się ogranicza do danych produktów.
 
Do góry