reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy świeżo upieczone mamy : )

My codziennie powtarzamy sobie że się poprzytulamy w łóżka a tu lipa po pierwsze mały a po drugie oboje padamy że zmęczenia :p hehe
Ja wizytę u gina mam 12.04 na 15 zobaczymy co mi powie :)
 
reklama
Ja tez muszę umówić się na wizytę do gina. Może w przyszłym tyg sie uda.
Mój tez chodzi o smakach, ale choćbym chciała to ciężko znalezc czas :D ja padam razem z młodą, a on jeszcze ogarnia. Zapewne poczekamy jeszcze, bo blizna po nacieciu mnie czasem boli.
 
Ja juz bylam. I nawet biore juz tabsy... Po tyg mozna zaczac szalec wiec czekamy z niecierpliwoscia :)

Tak to najdrozszy zabiera mnie codziennie na lody [emoji43]
 
Ja bylam wczoraj. Moge juz robic wszystko. Nawet zumba i tenis dozwolony :D. Ale kurde,co do seksu poki co nie wiem jak to bedzie.bo ja o 20 to mam ochote tylko na sen...
 
Mój też codziennie walczy o coś... ale ja jedynie o czym marzę kładąc się do łóżka to SEN jak wiem ze za chwilę znowu trzeba wstać :D

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Bar Bra ja tez mysle o spirali. Albo o czyms rownie skutecznym. Tabletek nie ogarne bo ja zapominalska jestem. A nie chce ryzykowac, ze zaraz zajde w kolejna ciaze;D

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
My to cale zycie gumki.bo w sumie nam nigdy nie przeszkadzaly. Kiedys tez bralam tabletki.ale juz nie chce sie truc.
 
Kiedyś również brałam tabletki a później nie mogłam zajść ciaze :( jak je odstawiłam...

A my ogólnie też na samych gumkach byliśmy a potem bez :D

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry