reklama

sprawy techniczne, moderownie, porady, forum

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2014' rozpoczęty przez emotion_sickness, 16 Październik 2013.

?

kto powinien moderowac forum ??

1. mea

głosów: 19
    73,1%
  2. Skodzia

głosów: 13
    50,0%
  3. Rurka

głosów: 3
    11,5%
  4. tekla

głosów: 5
    19,2%
  5. emotion

głosów: 2
    7,7%
  1. emotion_sickness

emotion_sickness mama szkrabusia =)

Jak wyzej :)
    Watek w ktorym mozemy podawac swoje pomysly na kolejne tematy.

Ja z zaplanowanych [znaczy o takich myslalam] mialam:
    • listy wyprawkowe
    • objawy ciazy i jak sobie z nimi radzic - a takze troche o zdrowiu i lekach jakie mozemy w ciazy
    • opowiesci z porodowki (+ lista urodzonych ale to chyba oczywiste)
    • pielegnacja niemowlakow
    • waga zdrowie i rozwoj naszych maluchow
    • powrot do formy po porodzie
    • regulowanie tybu nocnego maluchow
    • rozszerzanie diety maluchow

Na czesc z nich jest o wiele za wczesnie, inne juz za 2-3 miesiace pewnie bedziemy wrzucac.
    Dawajcie tez swoje propzycje - obgadamy wszystkie - tez i moje - i bedziemy dzialac :)

2. _pietrucha_

_pietrucha_ Gość

I ja mam kilka pomysłów - z poprzedniego mojego forum ;) :

Wątek bez komentarzy - Na sygnale - pilne przypadki, sytuacje: ktoś trafia do szpitala, etc..

Edukacja - warsztaty, spotkania, szkolenia, ciekawe czasopisma, książki, stronki www...
    Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)
    Targowisko - Sprzedam, kupię, zamienię, oddam

I jeszcze: Nasze przepisy - sprawdzone, zdrowe i mniej zdrowe:)

Na razie tyle moich propozycji:)

Z czasem zapewne :
    Zdjęcia naszych maluszków
    Wątek gratulacyjny ;)

3. reklama
  4. gąska1985

gąska1985 Fanka BB :)

Pietrucha ​watek przepisy wg.mnie super sprawa :-)

5. emotion_sickness

pietrcha o 5 z toich pomyslow myslalam a zapomnialam :D
    Dobrze miec wiecej glowek do myslenia :)

6. ewika87

ewika87 nasze szczęście

Przepraszam ze założyłam oddzielny watek nie pytając się o zgodę. Proszę o jego usuniecie ponieważ sama nie mogę tego zrobić

7. mea_osi

mea_osi Mea, Agatka, Gabi i Mati

z mojego juz sporego doswiadczenia na forum moge powiedziec ze im mniej tym lepiej :) i tak 90% rozmow toczy sie na glownym watku ... przydaje sie watek z linkami zakupowymi bo do tego sie wraca no i moze dotyczacy ogolnie wizyt, badan a potem docelowo porodów ... przepisy tez sa ok pod warunkiem ze sa w nim tylko przepisy i strikte dyskusje o jedzeniu ... bo jak wdadza sie laski w dyskusje to juz ciezko bedzie cos tam znalezc :) z reszta same po czasie zobaczycie ktore watki zyja a ktore umieraja smiercia naturalna :)

z pomyslow dotyczacych listy mamus czerwcowych dodalabym jeszcze miejsce zamieszkania - z poprzedniej grupy mam grudniowych 2009 wiem ze do teraz zawiazaly sie niesamowite przyjaznie i bardzo czesto spotykamy sie w roznych czesciach polski :) wiedzac kto skad pochodzi mozemy np umawiac sie na wspolne cwiczenia w ciazy czy spacerki pozniej z maluszkami :) pomyslcie o tym :)

8. karolq8

karolq8 Fanka BB :)

Dziewczyny ja bym proponowala zeby emotion zalozyla nowy watek bez komentarza z roznymi linkami przydatnymi. Np na glownym watku tekla dala bardzo przydatny link na temat lekarstw w ciazy i zeby tego nie szukac warto miec w jednym temacie

9. emotion_sickness

10. reklama
  11. tekla23

tekla23 Aniołkowa Mama

Wrzucę, wrzucę ;) wczoraj na szybko dałam na główny bo się pytała blonka o tabsy na biegunkę czy bezpieczne, a chyba w takiej chwili nie przekopywała innych wątków ;-)

12. karolq8

karolq8 Fanka BB :)

No faktycznie jest juz temat;-) na tel ciezko wychwycic

Poleć forum