reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprawy techniczne, moderownie, porady, forum

kto powinien moderowac forum ??

  • mea

    Głosów: 19 73,1%
  • Skodzia

    Głosów: 13 50,0%
  • Rurka

    Głosów: 3 11,5%
  • tekla

    Głosów: 5 19,2%
  • emotion

    Głosów: 2 7,7%

  • Wszystkich głosujących
    26

emotion_sickness

mama szkrabusia =)
Dołączył(a)
12 Marzec 2012
Postów
2 007
Miasto
malopolska/irlandia
Jak wyzej :)
Watek w ktorym mozemy podawac swoje pomysly na kolejne tematy.

Ja z zaplanowanych [znaczy o takich myslalam] mialam:
  • listy wyprawkowe
  • objawy ciazy i jak sobie z nimi radzic - a takze troche o zdrowiu i lekach jakie mozemy w ciazy
  • opowiesci z porodowki (+ lista urodzonych ale to chyba oczywiste)
  • pielegnacja niemowlakow
  • waga zdrowie i rozwoj naszych maluchow
  • powrot do formy po porodzie
  • regulowanie tybu nocnego maluchow
  • rozszerzanie diety maluchow


Na czesc z nich jest o wiele za wczesnie, inne juz za 2-3 miesiace pewnie bedziemy wrzucac.
Dawajcie tez swoje propzycje - obgadamy wszystkie - tez i moje - i bedziemy dzialac :)
 
reklama
I ja mam kilka pomysłów - z poprzedniego mojego forum ;) :

Wątek bez komentarzy - Na sygnale - pilne przypadki, sytuacje: ktoś trafia do szpitala, etc..

Edukacja - warsztaty, spotkania, szkolenia, ciekawe czasopisma, książki, stronki www...
Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)
Targowisko - Sprzedam, kupię, zamienię, oddam

I jeszcze: Nasze przepisy - sprawdzone, zdrowe i mniej zdrowe:)

Na razie tyle moich propozycji:)

Z czasem zapewne :
Zdjęcia naszych maluszków
Wątek gratulacyjny ;)
 
Przepraszam ze założyłam oddzielny watek nie pytając się o zgodę. Proszę o jego usuniecie ponieważ sama nie mogę tego zrobić
 
z mojego juz sporego doswiadczenia na forum moge powiedziec ze im mniej tym lepiej :) i tak 90% rozmow toczy sie na glownym watku ... przydaje sie watek z linkami zakupowymi bo do tego sie wraca no i moze dotyczacy ogolnie wizyt, badan a potem docelowo porodów ... przepisy tez sa ok pod warunkiem ze sa w nim tylko przepisy i strikte dyskusje o jedzeniu ... bo jak wdadza sie laski w dyskusje to juz ciezko bedzie cos tam znalezc :) z reszta same po czasie zobaczycie ktore watki zyja a ktore umieraja smiercia naturalna :)

z pomyslow dotyczacych listy mamus czerwcowych dodalabym jeszcze miejsce zamieszkania - z poprzedniej grupy mam grudniowych 2009 wiem ze do teraz zawiazaly sie niesamowite przyjaznie i bardzo czesto spotykamy sie w roznych czesciach polski :) wiedzac kto skad pochodzi mozemy np umawiac sie na wspolne cwiczenia w ciazy czy spacerki pozniej z maluszkami :) pomyslcie o tym :)
 
Dziewczyny ja bym proponowala zeby emotion zalozyla nowy watek bez komentarza z roznymi linkami przydatnymi. Np na glownym watku tekla dala bardzo przydatny link na temat lekarstw w ciazy i zeby tego nie szukac warto miec w jednym temacie
 
reklama
Do góry