reklama

Sprawy techniczne

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2009' rozpoczęty przez maniulka, 27 Luty 2010.

1. maniulka

maniulka Pozytywnie zakręcona:)

Zakładam nowy wątek ze sprawami związanymi z funkcjonowaniem naszego forum.

Pierwsza moja uwaga jest do dziewczyn które czasami piszą jeden swój post pod drugim,proszę o edytowanie postów.
    Dziękuje :-)

2. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

A że się tak zapytam, to gdzie są nasze archiwalne watki np. nowiny z porodówek itp??

3. reklama
  4. maniulka

Eve sprawdziłam i najpierw wszystkie podobne tematy zostały połaczone,i zrobione z tego archiwum a później usunięte przez Modroklejke

Dziewczyny małe ułatwienie kto nie wie jak chcecie mieć okno z buźkami od razu przy odpowiedzi,kliknijcie dwukrotnie na różowy pasek odpowiedz na ten temat

Ostatnia edycja: 1 Marzec 2010
  5. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Usunięte :baffled: czyli nie można już ich poczytać :-(

6. maniulka

Postaram się z tym coś zrobic jak chcecie imam go przywrócić

7. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

No nie wiem dziewczyny, co myślicie o takim archiwalnym wątku, takim tylko do poczytania, bez komentarzy??

8. ewelcia86

ewelcia86 Szczesliwa mama:))

jak dla mnie moglby byc

9. Justyna337

Justyna337 Fanka BB :)

kurcze to dlaczego u mnie nie działa - to z różowym paskiem?????????? jak dla mnie też mógłby być

kurcze nada mam kłopot z nową wersją bb:( a czy ktoś wie, co ozacza hasło "dzięki" które pojawia się pod ilością postów?? i czy moja "fanka" zmieni się na coś czy nie??

Ostatnia edycja: 2 Marzec 2010
  10. reklama
  11. ewelcia86

ewelcia86 Szczesliwa mama:))

Justyna ja tez nie mam tyego rozowego paska....

Z tym dzieki to jets tak ze jesli ty zadasz pyatnie a ja ci pomoge to ty to wciskasz ...czyli mi dziekujesz...ja to tak rozumiem bo moj m jest na jakims forum i tam maja takie cos...
    Wlasnie ja Tobie wcisnelam dzieki i nie wiem co sie pokaze?
    Zaraz zobacze pow yslaniu tego posta

Edit u mnie sie pokazala jedynka /\...........

12. Justyna337

Justyna337 Fanka BB :)

acha ok.
    ja mam maalutki różow pasek z odpowiedz na ten temat ale po dwukrotnym wciśnięciu nic się nie dzieje a kjak raz klikam to mam szybka odpowiedź...

Poleć forum