reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy techniczne

reklama
Jak widzicie moje kochane, założono nam archiwum, poprosiłam moderatora i mamy już :)
Powrzucam tam teraz tematy, które wymieniła modlicha83

Ribi - możesz założyć taki wątek, będzie faktycznie widoczny i przejrzysty, jeśli będą w nim tylko przepisy :)
 
a ja jestem za przeniesieniem wątków ciążowych do archiwum :-)

Wszystkie dziewczyny już urodziły??
 
Chyba już wszystkie dziewczyny się rozpakowały :)
Wątki, które mogą być przeniesione:

Ruchy maluszków
Dolegliwości ciążowe, wizyty u lekarza
Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków
Nasza waga w ciąży

Proszę o opinie i pomysły co jeszcze wrzucić do archiwum :)

Zastanawiam się czy już powinnyśmy być przeniesione do wątku o dzieciach, napiszcie co o tym sądzicie. Byłybyśmy w nowym wątku - Dzieci urodzone w 2011
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ewcia jak najbardziej jestem za przeniesieniem do archiwum tych tematów. Chyba już czas się przenieść z ciężarówek na dzieciate...:)
 
Mam propozycję połączenia wątków "Wszystko o pielęgnacji maluszka" z "dolegliwości naszych maluszków", bo tak naprawdę tematyka się na nich powiela.

Co o tym myślicie?
 
reklama
ewcia z tym przenoszeniem to pewnie czekaj jak bedzie wiecej miesiecy bo zazwyczaj maja opoznienia z przenoszeniem
 
Do góry