reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

U mnie szpital powiadamia odpowiednia polozna srodowiskowa,przyjezdza z przychodni ktora wybierzesz dla dziecka:tak:jak wyjdziesz do domu to po kilku dniach zjawi sie u ciebie w domu:tak:obejrzy maluszka,popyta cie jak sie czujesz,moze zajrzec jak sie goi rana i takie tam;-)u mnie byla dwa razy.
 
reklama
No to gdzie i kiedy? Ja sama nie wiem:zawstydzona/y:

Temat był wcześniej omawiany, w szpitalu po porodzie przed wyjsciem do domu wszystkie formalności załatwisz. A nawet jak nie zgłosisz w szpitalu i tak Cie położna odwiedzi;-)

Ja tez wolę goinekologów facetów. Poza tym nie krepuje się bo nie ma czego, wizyte u gina traktuje jak wizyte u dentysty:tak:w końcu to lekarz jak i kazdy inny;-)
 
ja sie krepowalam faceta i chodzilam do babki ale ona nie spelniala mych oczekiwan i zdecydowalam sie pojsc do faceta.. teraz zaluje ze wczesniej nie chodzilam!!! o niebo lepszy lepiej tlumaczy badanie nie boli jest znacznie delikatniejszy i jakos bardziej rozgarniety:-)
 
To nie wiem moze ja pierwsza jako pologowa mama napisze, ze najgorsze pierwsze dni. Jak z kroczem nie ma problemow, to tak naparwde czlowiek zachowuje sie jak by mial okres. Moje krwawienia sa okresowe, zwykle podpaski wystarczaja. Wiecej ulewa sie po karmieniach, ze wzgledow zrozumialych.
Najpierw krew jest taka dosyc jasnoczerwona ze spora iloscia sluzu a po paru dniach juz taka ciemniejsza. To rana po lozysku tak sie goi.
Z Alkiem krwawilam cale 6 tyg pod koniec juz tak na zoltawo. Ciekawe ile tym razem.
Kolezanka z lipcowek teraz po drugiem dziecku mowi, ze krwawila 8 tyg. Sa i szczesciary co krwawia po 4 tyg:tak:

Ogolnie nei powinnysmy dzwigac i szanowac sie jak najwiecej, po to, zeby potem nei miec problemow z wypadajaca macica na starosc.
Warto po normalnym porodzie nie cc, od razu zaczac cwiczenie miesni krocza i stopniowo brzucha

Tyle ode mnie;-)
Moze sie powtorzylam, nie czytalam od poczatku
 
a czy ktos mi powie przy okazji na czym polega to wypadanie macicy ?? bo to tez nie brzmi ciekawie ...

ja słyszałamo wypadnięciu szyjki po porodzie, koleżanka tak miała, jakies 2 tyg poporodzie jak siedziała na kibelku,jakieś zaparcia miała, chciała sie podetrzec a tam coś wypadło:szok: Przerażona do szpitala pojechała i okazało sie że szyjka jej wypadła, lekarz włożył ją spowrotem, nakrzyczał, że powinna dużo leżeć,odpoczywać i nie doprowadzać do zaparć.
 
ja słyszałamo wypadnięciu szyjki po porodzie, koleżanka tak miała, jakies 2 tyg poporodzie jak siedziała na kibelku,jakieś zaparcia miała, chciała sie podetrzec a tam coś wypadło:szok: Przerażona do szpitala pojechała i okazało sie że szyjka jej wypadła, lekarz włożył ją spowrotem, nakrzyczał, że powinna dużo leżeć,odpoczywać i nie doprowadzać do zaparć.

calkiem wypadla ??? jej jak wlozyl ja z powrotem ?? ,,,, to ona wziela ja ze soba :eek::eek:
 
reklama
Hej dziewczyny!! Ja jestem ze styczniówek, ale tak Was czasami podczytuje z ciekawości :) Dzis pierwszy raz tarfilam na wątek o połogu i jestem przerażona!! Jak ja mam komus moje brudne podpaski pokazywać ?? i to jeszcze facetowi ?? Mam nadzieje ze to sie wszystko zmienia juz na oddziale. Pozdrawiam Was serdecznie i zazdroszcze, że to co nie fajne bedziecie mialy szybciej za sobą
 
Do góry