reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

reklama
Tak całkiem, a potem jej przylutowali ;)

M ówi się, że wypadła ..... rozumieć należy, że jej część po prostu wyszła jak hemoroidy nieraz


hehehe wiem wiem :-D przeciez to logiczne ... ale to tak strasznie zabrzmialo jej ja w zyciu nie slyszalam o takim czyms :no: ze moze wypasc paranoja :shocked2:
 
Hej dziewczyny!! Ja jestem ze styczniówek, ale tak Was czasami podczytuje z ciekawości :) Dzis pierwszy raz tarfilam na wątek o połogu i jestem przerażona!! Jak ja mam komus moje brudne podpaski pokazywać ?? i to jeszcze facetowi ?? Mam nadzieje ze to sie wszystko zmienia juz na oddziale. Pozdrawiam Was serdecznie i zazdroszcze, że to co nie fajne bedziecie mialy szybciej za sobą

Nie martw się, jakoś to będzie - BO MUSI :tak: Damy radę, po przebytym porodzie będziemy się tak dzidziolkami cieszyć, bedziemy tak zajęte, że połóg powinien minąć szybko :) CHYBA
 
ja słyszałamo wypadnięciu szyjki po porodzie, koleżanka tak miała, jakies 2 tyg poporodzie jak siedziała na kibelku,jakieś zaparcia miała, chciała sie podetrzec a tam coś wypadło:szok: Przerażona do szpitala pojechała i okazało sie że szyjka jej wypadła, lekarz włożył ją spowrotem, nakrzyczał, że powinna dużo leżeć,odpoczywać i nie doprowadzać do zaparć.
no właśnie i to są 'zalety' porodów naturalnych czasem...o tym właśnie kiedyś pisałam i dlatego panicznie boje się porodu naturalnego , bo niestety to sie zdarza tylko nikt o tym głośno nie mówi:szok:
 
Ostatnia edycja:
A co do macicy Mea to dopiero na staosc wypada. Wiezadla sa obluzowane i nie trzymaja macicy i ta sobie wychodzi tak samo jak ta szyjka pewnie. Nie widzialam na wlsne oczy, ale obecnie babcia mojego Slawka ma ten problem jako, ze wiekowa juz jest to nie chca jej operowac i co jej ta macica wypadnie to trzeba jej podobno wpychc od nowa. Ma jakies tam kremy i zele ale co to daje...?

W pologu przede wszystkim dzwigac nie mozemy. Dawniej kobiety po porodzie pare dni do pola szly snopy przewracac i potem mialy nieciekawie:no: Nie dosc,ze macice im wypadaly to jeszcze mocz popuszczaly.

Dodatkowo trzeba nam wzmacniac miesnie dna macicy i miesnie brzucha te skosne tez. Tutaj tez chodzi o statysfakcje seksualna nie oszukujmy sie. Po porodzie naturalnym cipka juz nigdy waziutka nie bedzie. Cesarki nie maja tego problemu. Dlatego tak wazne sa te cwiczenia krocza.

Ja chetnie poczytalabym wiecej na ten temat jak ktos znalazl cos ciekawego w necie.
 
A co do macicy Mea to dopiero na staosc wypada. Wiezadla sa obluzowane i nie trzymaja macicy i ta sobie wychodzi tak samo jak ta szyjka pewnie. Nie widzialam na wlsne oczy, ale obecnie babcia mojego Slawka ma ten problem jako, ze wiekowa juz jest to nie chca jej operowac i co jej ta macica wypadnie to trzeba jej podobno wpychc od nowa. Ma jakies tam kremy i zele ale co to daje...?

W pologu przede wszystkim dzwigac nie mozemy. Dawniej kobiety po porodzie pare dni do pola szly snopy przewracac i potem mialy nieciekawie:no: Nie dosc,ze macice im wypadaly to jeszcze mocz popuszczaly.

Dodatkowo trzeba nam wzmacniac miesnie dna macicy i miesnie brzucha te skosne tez. Tutaj tez chodzi o statysfakcje seksualna nie oszukujmy sie. Po porodzie naturalnym cipka juz nigdy waziutka nie bedzie. Cesarki nie maja tego problemu. Dlatego tak wazne sa te cwiczenia krocza.

Ja chetnie poczytalabym wiecej na ten temat jak ktos znalazl cos ciekawego w necie.
no własnie ! Ja juz dawno pisałam o tym wszystkim, bo rozmawialam z niejednym lekarzem z rodziny i wiem,ze takie rzeczy sie zdarzaja:crazy: Dlatego chce miec cesarke...boje sie ,ze mogloby mnie jakies wypadanie, nietrzymanie zdarzyć ,nie mowiac juz o rozciagnieciu, bo tego tez nie da sie przewidziec...u jednej bedzie prawie tak jak bylo a u drugiej zrobi sie tam nie powiem co:szok: a np dla mnie satysfakcja seksualna jest b.wazna :tak:


a to wypadanie to niekoniecznie na starosc moze byc ...mam w rodzinie lekarza chirururga plastyka i opowiadal mi jak wiele młodych, zrospaczonych kobiet przychodzi na plastyke pochwy, po tym jak je po porodzie porozciagalo ,albo porozrywalo :-(
 
Ostatnia edycja:
A co do macicy Mea to dopiero na staosc wypada. Wiezadla sa obluzowane i nie trzymaja macicy i ta sobie wychodzi tak samo jak ta szyjka pewnie. Nie widzialam na wlsne oczy, ale obecnie babcia mojego Slawka ma ten problem jako, ze wiekowa juz jest to nie chca jej operowac i co jej ta macica wypadnie to trzeba jej podobno wpychc od nowa. Ma jakies tam kremy i zele ale co to daje...?

W pologu przede wszystkim dzwigac nie mozemy. Dawniej kobiety po porodzie pare dni do pola szly snopy przewracac i potem mialy nieciekawie:no: Nie dosc,ze macice im wypadaly to jeszcze mocz popuszczaly.

Dodatkowo trzeba nam wzmacniac miesnie dna macicy i miesnie brzucha te skosne tez. Tutaj tez chodzi o statysfakcje seksualna nie oszukujmy sie. Po porodzie naturalnym cipka juz nigdy waziutka nie bedzie. Cesarki nie maja tego problemu. Dlatego tak wazne sa te cwiczenia krocza.

Ja chetnie poczytalabym wiecej na ten temat jak ktos znalazl cos ciekawego w necie.


Moja tesaciowa ma ta sama przypadlosc:tak:tylko jak narazie jej tylko szyjka wychodzi:-(szczegolnie jak sie schyla lub cos nosi.Tez sie zastanawia nad plastyka.
 
reklama
Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś płyn do higieny intymnej przeznaczony do używania podczas połogu i jakiś krem na ujędrnienie brzucha po porodzie?jakiego balsamu zamierzacie używać po porodzie?mnie na szczęście ominęły rozstępy(chyba, że pojawią się po porodzie:-()i szukam czegoś do ujędrnienia całego ciała.
pozdrawiam
 
Do góry