reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy urzędowe

Felidae

Mama_Misia
Dołączył(a)
30 Lipiec 2007
Postów
3 135
Miasto
Wrocław
HEJ
Ponieważ "nasze" prawo zmienia sie jak obraz w kalejdoskopie, pewne rzeczy z przed 5-lat to już prehostoria dzielmy sie informacjami co do praw i przywilejów. Tym co gdzie i jak trzeba załatwić. Np zgłoszenie dziecka do przychodni do ubezpieczenia, itp itd
Ja znalazłam taki Kalkulator nie tylko dla tatusiów wbrew nazwie :

Kalkulator :: Urlop Ojcowski 2012, wniosek o urlop ojcowski

P.S. Ja pracuje w budżetówce...i rok temu sytuacja koleżanki nas uświadomiła, że urlop macierzyński traktowany jet jak L4 jeżeli z nadmiaru dni zwolnienia traci sie jakies przywileje to trzeba pokombinować z urlopem wypoczynkowym trochę...ja muszę sobie poobliczać pewne rzeczy żeby nie stracić 13-tki 1200 ale zawsze...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ostatnia edycja:
Dziewczynki, nie pracuje , maz zgłosił mnie do zusu u swojego pracodawcy.

Powiedzcie mi czy musze zadbac o jakies swiadczenie jeszcze?
Albo czy moge sie o coś starać?
 
zgłosił jako członka rodziny - chodzi o ubezpieczenie zdrowotne tak ? nie wiem czy jakieś inne przywileje Cię obejmą...może ktoś coś jeszcze napisze
 
aisak z tego co wiem to tylko zgłoszenie do korzystania z NFZ , wydaje mi się że nie przysługuję Ci z takiej racji nic więcej tylko bezpłatna opieka lekarska, ale musisz się dokładnie dowiedzieć .
 
reklama
Do góry