reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPROSTOWANIE-Cytologia...

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Cześć Mamuśki :-)
Słuchajcie w tamtym poście wszystko pomieszałam :/ Bardzo przepraszam za wprowadzenie błędu...
Teraz opiszę dokładnie sytuację:
przy cytologii wyszło,że mam jakieś zmiany i muszę mieć dodatkowe badania
Dzisiaj na wizycie dostałam skierowanie do szpitala na "patologię ciąży",by pobrali mi wycinki z szyjki,oraz krew,bo w płytkach krwi też coś wyszło(tyle zrozumiałam z tłumaczenia lekarza) też coś jest nie tak.Obecnie jestem w 9 tyg ciąży.I mam parę pytań do dziewczyn,które miały podobnie:
1.Jak wygląda pobieranie wycinków z macicy?
2.Czy to boli?
3.Czy nie jest to zagrożeniem dla dziecka?
4.Ile mniej więcej czasu trzeba spędzić w szpitalu?
5.Gdy będę miała już wszystkie wyniki jak zazwyczaj wygląda takie leczenie?
6.Czy jest to wskazanie do cięcia cesarskiego?
 
Ostatnia edycja:
reklama
O jakich przeciwciałach piszesz - chodzi o odczyn Coombsa?
Tzn. ty masz grupę krwi "-", ojciec dziecka "+" i wynik tego badania wyszedł dodatni?

Bo ja dalej nie wiem o co chodzi...

Czy też mają zamiar wykonać Ci kolposkopię (ale pobierają materiał z szyjki a nie macicy...). Ja nigdy nie miałam robionego, ale znajome mówiły, że podobne odczucie jak przy cytologii. Badanie jest w ciąży bezpieczne.
A masz wynik cytologii?
 
Myślę że nie chodzi tu o kolposkopie, bo kolposkopia to oglądanie szyjki przez mikroskop.
Wycinki za pewne mają być pobierane z szyjki a nie z macicy.
Moja mama po takim zabiegu została wypuszczona do domu. Mówiła, że bolało choć podobno dostała znieczulenie.
Jesteś w ciąży więc Ciebie mogą zostawić na obserwacji.
 
Właśnie poprawiłam błąd,który popełniłam opisując o co chodzi :/ Dziękuję za poprawienie i cierpliwość do mnie :-D
 
Do góry