reklama

sprzedam, kupię albo zamienie się

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2010' rozpoczęty przez Marciaa, 4 Sierpień 2010.

1. Marciaa

Marciaa Mamma 04.2010 i 02.2012

Hej piszmy tu co mamy do sprzedania :) moze ktoras z nas na coś się skusi:-)

ja mam do sprzedania huggisy 3- 84sztuki za 30zł
    mała butla tomme tippie
    smoczki 3+ dwa opakowania
    płyn do kapieli Pollena BAMBI
    i peeeełno mydełek bambino :)

ps. kurczę temat miał byc sprzedam, kupię albo zamienie się i nie mogę zmienić :-)

(ja zmieniłam - fio)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 Sierpień 2010
  2. polusia

polusia kocham moje dziewczyny

dziewczyny mam do oddania oliwkę w żelu johnsona rumiankową, jest troszkę zużyta ale okazało się że moje Poli nie podchodzi. jak któraś jest chętna to z przyjemnością prześlę.:)

3. reklama
  4. mirosia

mirosia Fanka BB :)

A ja mam do oddania Huggiesy 3, to duże opakowanie, brakuje może dwóch sztuk. Prześlę bez problemu:)

5. polka_84

polka_84 Mamuśka!!!

Mirosia ile chcesz za te pieluchy!

6. Marciaa

Marciaa Mamma 04.2010 i 02.2012

tez mam huggisy3 do sprzedania
    mlodemu juz przymaławe są :)

ps. sprzedajemy, kupujemy nie tylko maluszkowe rzeczy :)

7. marti8

marti8 Fanka BB :)

a ja 3 mleka bebilon HA 2:)

heh i suknie ślubną-miałam wystawić na allegro, ale do tej pory jakoś mi nie po drodze, jak któraś zainteresowana to wstawię fote:)

8. ciazadorotki

ciazadorotki Aktywna w BB

czesc wiem ze sie nie udzielam na watku ale jak bedziecie chcieli to usuniecie moje ogłoszenie.
    Mam do sprzedania:
    - sukieneczke do chrztu rozm 62 z dodatkami ( inne ubrania nosila 68)
    - wozek firmy chicco 3 w 1
    - fotelik samochodowy 0-9

9. magmadzia

magmadzia Fanka BB :)

ja też mam suknię ślubną na sprzedaż i jakby co też mogę zdjęcia przesłać:-)

10. reklama
  11. Maziajka

Maziajka Moderator

a ja poczukuje body dlugi rekaw na 74-80 ale pewnie nikt nie ma sprzedac :tak::rofl2::rofl2::rofl2::laugh2::laugh2::laugh2:no chyba,ze ktora teraz ma core a ma po chlopczyku jakies.

I poszukuje gry planszowej eurobiznes,monopol ogolnie jakies fajne gierki:):nerd::nerd::rofl2::laugh2:

12. mirosia

mirosia Fanka BB :)

za darmo oddam, tyle co przesyłka wyniesie. Nie wiem ile taka paka może wynieść pocztą, bo nigdy nie wysyłałam, ale myślę, ze nie więcej niż 10zł?? Może któraś z was się orientuje??

Ostatnia edycja: 7 Sierpień 2010

Poleć forum