reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprzedam, kupię albo zamienie się

Marciaa

Mamma 04.2010 i 02.2012
Dołączył(a)
24 Listopad 2009
Postów
5 994
Miasto
Kamionki/Poznań
Hej piszmy tu co mamy do sprzedania :) moze ktoras z nas na coś się skusi:-)

ja mam do sprzedania huggisy 3- 84sztuki za 30zł
mała butla tomme tippie
smoczki 3+ dwa opakowania
płyn do kapieli Pollena BAMBI
i peeeełno mydełek bambino :)


ps. kurczę temat miał byc sprzedam, kupię albo zamienie się i nie mogę zmienić :-)

(ja zmieniłam - fio)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dziewczyny mam do oddania oliwkę w żelu johnsona rumiankową, jest troszkę zużyta ale okazało się że moje Poli nie podchodzi. jak któraś jest chętna to z przyjemnością prześlę.:)
 
a ja 3 mleka bebilon HA 2:)

heh i suknie ślubną-miałam wystawić na allegro, ale do tej pory jakoś mi nie po drodze, jak któraś zainteresowana to wstawię fote:)
 
czesc wiem ze sie nie udzielam na watku ale jak bedziecie chcieli to usuniecie moje ogłoszenie.
Mam do sprzedania:
- sukieneczke do chrztu rozm 62 z dodatkami ( inne ubrania nosila 68)
- wozek firmy chicco 3 w 1
- fotelik samochodowy 0-9
 
a ja poczukuje body dlugi rekaw na 74-80 ale pewnie nikt nie ma sprzedac :tak::rofl2::rofl2::rofl2::laugh2::laugh2::laugh2:no chyba,ze ktora teraz ma core a ma po chlopczyku jakies.


I poszukuje gry planszowej eurobiznes,monopol ogolnie jakies fajne gierki:):nerd::nerd::rofl2::laugh2:
 
reklama
Do góry