reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprzedam, kupię albo zamienie się

reklama
mam do sprzedania:
1. czarne eleganckie spodnie ciazowe, rozmiar na oko 44/46 w stanie bardzo dobrym od kolezanki z usa.
2. golf ciazowy cienki, rozmiar 38/40, bordowy
3. bluzka ciazowa z dlugim rekawem roz 40/42, ciemny roz
4. bluzka ciazowa z krotkim rekawem na okres ciazy i karmienia piersia (ma taki sprytny dekolt) kupiona jako 38 w mothercare, ale szybko sie rozciagnela wiec albo duze 38 albo 40, malinowa

jak ktora chetna to podesle zdjecia i wymiary
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny dostałam to mleko z gerbera 2 opakowania + 10 saszetek, z chęcią oddam jakieś mamie która używa, wiadomo koszt tylko przesyłki.
 
Ja też mam jeszcze mleczko GERBER - 1 duże i 2 saszetki (nie otwarte ) .
Jeśli któraś byłaby zainteresowana to chętnie wyślę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
O yra dobry pomysł :-)
Ja jestem zainteresowana bluzeczkami, spódnicami i sukienkami w rozmiarze S lub M. Jeśli, któreś coś ma to proszę o kontakt na pw.
 
Do góry