reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

Temat na forum 'Mamusie bliźniat, trojaczków i...' rozpoczęty przez justyś80, 5 Luty 2010.

1. justyś80

justyś80 Fanka BB :)

Kochane przyszłe i obecne podwójne mamusie:tak: Moze w tym watku bedziemy sie informować o tym, co mamy do odsprzedania lub o tym, co chcemy kupic dla naszych podwójnych Szczęść??

Pozdrawiam,
    Justyna

2. justyś80

Hmmm EWUS2090 nie bardzo wiem o jaki wózek chodzi...
    My mamy Kolcraft tandem duo i jest extra! Polecam:) Używamy go od pierwszych dni...

A ja mam do sprzedania po moich córeczkach:
    - leżaczek bujaczek Chicco niebieski w kwiatki; 80zł za szt
    - 2 komplety do chrztu: sweterki Wójcik; skromne sukienki (nie wielke bezy); buciki, rajstopki; rozm 3-6; cena 140zł za 2 zestawy
    Fotki moge przesłać na maila; ubranka sa baardzo zadbane, czyste, jak nowe (bardzo mało używane).

Załączniki:

Ostatnia edycja: 18 Czerwiec 2010
  3. reklama
  4. Gemelo

Gemelo Fanka BB :)

Mam do odsprzedania poduszkę do karmienia bliźniaków. Poszewka frotte w kolorze różowym. Firma Ty i My. Nowa kosztowała 140 zł, ale odsprzedam ją za połowę tej ceny. Poniżej zdjęcia
    DSC00343.jpg DSC00344.jpg

5. zosia83

zosia83 Początkująca w BB

Ja z kolei poszukuje ubranek na trojaki, jakby ktoś do zaproponowania to proszę o kontakt.

6. justyś80

ZOSIA83 czy Ty jestes oczekującą na trojaczki?

7. lidka r

lidka r kochajaca mama

ewus2090-nie wiem o jaki ci wózek codzi 3&1 dla bliżniaków ale ja mam do sprzedania wozek firmy tako jeden obok drugiego.kolor zielono- czarny.
    jesli bys byla zainteresowana to napisz a ja ci napisze wiecej na temat tego wozka!
    pozdrawiam

8. Bura

Bura Gość

Nieaktualne

Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 Październik 2010
  9. OMENA

OMENA Zaangażowana w BB

10. reklama
  11. OMENA

OMENA Zaangażowana w BB

Justys80 wyslij mi fotki tego lezaczka i tych karuzelek na maila jesli moge prosic mania200207@amorki.pl bo jestem zainteresowana dziekuje

12. Bura

Bura Gość

Nieaktualne

Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 Październik 2010

Poleć forum