reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

justyś80

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2007
Postów
661
Miasto
Wrocław
Kochane przyszłe i obecne podwójne mamusie:tak: Moze w tym watku bedziemy sie informować o tym, co mamy do odsprzedania lub o tym, co chcemy kupic dla naszych podwójnych Szczęść??

Pozdrawiam,
Justyna
 
reklama
Hmmm EWUS2090 nie bardzo wiem o jaki wózek chodzi...
My mamy Kolcraft tandem duo i jest extra! Polecam:) Używamy go od pierwszych dni...

A ja mam do sprzedania po moich córeczkach:
- leżaczek bujaczek Chicco niebieski w kwiatki; 80zł za szt
- 2 komplety do chrztu: sweterki Wójcik; skromne sukienki (nie wielke bezy); buciki, rajstopki; rozm 3-6; cena 140zł za 2 zestawy
Fotki moge przesłać na maila; ubranka sa baardzo zadbane, czyste, jak nowe (bardzo mało używane).
 

Załączniki

  • chrzest I.jpg
    chrzest I.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 340
  • buciki do chrztu I.jpg
    buciki do chrztu I.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 334
Ostatnia edycja:
Mam do odsprzedania poduszkę do karmienia bliźniaków. Poszewka frotte w kolorze różowym. Firma Ty i My. Nowa kosztowała 140 zł, ale odsprzedam ją za połowę tej ceny. Poniżej zdjęcia
DSC00343.jpgDSC00344.jpg
 
Ja poszukuje używanego wózka bliźniaczego 3&1:tak:więc jakby któraś z mamuś sie orjętowała to czekam na wiadomość:-)
ewus2090-nie wiem o jaki ci wózek codzi 3&1 dla bliżniaków ale ja mam do sprzedania wozek firmy tako jeden obok drugiego.kolor zielono- czarny.
jesli bys byla zainteresowana to napisz a ja ci napisze wiecej na temat tego wozka!
pozdrawiam
 
reklama
Do góry