reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

a masz jakieś powyżej 54 na sprzedaż ? Ja też do końca nie wierzę lekarzom co do płci :p więc też szukam uniwersalnych :) termin mam na początek czerwca ale wiadomo jak to jest z bliźniakami, tak więc jak masz body, rampersy,pajacyki to bardzo chętnie obejrzę zdjęcia :)
 
reklama
Chlopcy maja 3m poki co jestesmy na rozmiarze 62-68. Poki co mam cala polke 50-56. Zrobie pozniej fotki. Do czerca to i 62 na pewno dojdą. Mam tez laktator medela maxi swing który ratuje mi laktacje i pozwala zaoszczedzic cenny czas. Jeszcze uzywam ale pewnie max 3miesiace dam rade. Wiec tez bede miala na wydaniu. Co do plci to u nas najpierw mowili ze dziewczynka i drugie nie wiadomo. Potem widzieli chlopca i nie wiadomo. A na polowkowym dziewczynce urósł siusiak :) wiec do konca pewnosci nie mialam. A u Ciebie jaka plec?
 
Haha ale miałaś loterię :p u mnie ostatnio mówił że widzi dwa siusiaki jeden się wypiął więc 90% będzie chłopak a drugie niby też tyle że jakoś już niezbyt wyraźnie ale w niedzielę mam połówkowe więc zobaczymy ;P
 
Jak znajde wolna chwilkę wstawie fotki ubranek a co do wozka to go ogromnie polecam jest świetny. Jakbys nie znalazla calego w dobrym stanie uzywanego (ja niestety nie znalazlam) bede miec kolo maja dwie gondole do sprzedania w kolorze morskim. Wtedy mozna dokupić sama spacerówke i wyjdzie sporo taniej.
 
Ciężko znaleźć te wózki używane, dlatego że to nowy model i do tego dobry :) całość kosztuje koło 4tys a przy bliźniakach to i tak są spore wydatki ;)
 
Jak znajde wolna chwilkę wstawie fotki ubranek a co do wozka to go ogromnie polecam jest świetny. Jakbys nie znalazla calego w dobrym stanie uzywanego (ja niestety nie znalazlam) bede miec kolo maja dwie gondole do sprzedania w kolorze morskim. Wtedy mozna dokupić sama spacerówke i wyjdzie sporo taniej.
Ja byłabym zainteresowana zakupem gondoli. Najchętniej to cały wózek bym kupiła, ale jak się nie da to będę składać zestaw:) A skąd jesteś? Nie wiem czy na tym forum można podawać ceny itp. więc w razie czego podaję maila mollana@wp.pl

Właśnie doczytałam, ze sprzedajesz tez ubranka. Ubranka unisex w rozmiarze 50 (większe nie) tez mnie interesują.
 
Chlopcy maja 3m poki co jestesmy na rozmiarze 62-68. Poki co mam cala polke 50-56. Zrobie pozniej fotki. Do czerca to i 62 na pewno dojdą. Mam tez laktator medela maxi swing który ratuje mi laktacje i pozwala zaoszczedzic cenny czas. Jeszcze uzywam ale pewnie max 3miesiace dam rade. Wiec tez bede miala na wydaniu. Co do plci to u nas najpierw mowili ze dziewczynka i drugie nie wiadomo. Potem widzieli chlopca i nie wiadomo. A na polowkowym dziewczynce urósł siusiak :) wiec do konca pewnosci nie mialam. A u Ciebie jaka plec?

Sylka, ja byłabym zainteresowana laktatorem medela o ile to model podwójny, elektryczny i jeśli będziesz go sprzedawać przed czerwcem ;) Myślałaś już nad ceną? Jeśli możesz, to daj proszę znać na priv.

Ty masz wózek TFK, prawda? Jak z jego składaniem/rozkładaniem - da się to na spokojnie zrobić będąc samemu z maluchami, czy raczej dwie osoby są potrzebne do ogarnięcia wózka i dzieci na raz?
 
Dziewczyny chlopcy daja mi w kosc troche i nie mam czasu ogarnąć sie z tym wszystkim :) Margaret, Molka odezwę się do Was myślę w weekend pomyślę czy w ogole sprzedawac gondole osobno i czy wyrosna z nich na pewno do tego czasu. Jestem z Warszawy. Ubranka uporzadkuje rozmiarami i tez powstawiam bo juz nie nadążam. Wyrosli mi z 62... Papagena tak mam medele maxi swing na dwa cyce ;) mysle ze w maju zakoncze dojenie bo troche juz wysiadam ale gdyby nie laktator nie bylo by szans na kp w moim wypadku. Cena hmm sama nie wiem dalam ok 700. Nie wiem po ile sa uzywane. Dokupic trzeba tylko butelki i lejki z rzeczy osobistych. Mysle ze mozemy sie jakos dogadać. Ogarne tych moich bezzebnych terrorystow i sie zgadamy :) Co do tfk skladasz go doslownie jedna reka, rozkladasz tez. Zdejmowanie kol to tez proscizna. Nam na szczęście
babcie zasponsorowaly bo wydatek ogromny ale wart jest tej ceny.
 
reklama
Do góry