reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

All £15 plus p&p all Nb and up to 3 months / Pojedyncze szt.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 49
  • image.jpg
    image.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 42
  • image.jpg
    image.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 43
  • image.jpg
    image.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 40
  • image.jpg
    image.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 39
  • image.jpg
    image.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 37
  • image.jpg
    image.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 39
  • image.jpg
    image.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 33
  • image.jpg
    image.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 32
reklama
edytka..ja tez szukałam..zerknij na allegro.Takie stroje widziałam na stronie internetoiwej Tesco z F&F,ale jak pojechaliśmy zakupić to nie były zbyt fajne,jakies takie wyblakłe


Mam do sprzedania nowy przewijak,raptem 2 razy użyty,nam się jakoś nie przydał a moze innym śmiało dlugo służyc.Przewijak jest koloru ecru z namalowaną żyrafką,nakładany na łóżeczko.Kupiliśmy go do łóżeczka z firmy Klupś,model Safari i taki jest też przewijak.Kosztował ponad 70zł,sprzedam za 3 dyszki:-)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny mam do sprzedania ubranka do chrzu rozmiar 62 sa rewelacyjne . Cena za jeden komplet 75,00 zł/ Obwód czapeczki regulowany i paseczek przy płaszczyku tez.Chrzciny miałam 20.11.2011, a ubranka kupywałam od producenta nowe za 120,00 jeden komplet .Pozdrawiam Ewa4a.jpg2a.jpg1a.jpg3a.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
W imieniu koleżanki mam do sprzedania mleko Bebilon 2 (800 g).. Nowe, zafoliowane. Biały, mały miś Bebilon w gratisie dla maluszka. Długa data przydatności do spożycia. Tę informację mogę doprecyzowac jak byłby pytania.

Cena 35 zł plus koszt przesyłki.
 
Do góry