reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

Sprzedam ORTOPEDYCZNY PAS CIĄŻOWY NIXIE, rozmiar M
Stabilizuje postawę odciążając plecy oraz brzuch i niweluje bóle krzyżowe najczęściej towarzyszące kobietom w trzecim trymestrze ciąży, kiedy środek ciężkości zostaje przesunięty ku przodowi. NIXIE szczególnie zalecany jest przy ciąży bliźniaczej.


Nosiłam pas codziennie od 20 tc do samego końca ciąży. Bardzo mi pomógł, unosząc brzuch dzięki czemu odciążył kręgosłup.
Nie widoczny pod ubraniem :) Pod koniec ciąży w 37tc mój brzuch w pępku miał 116cm i pas nadal świetnie się sprawdzał. Niewyobrażam sobie trzeciego tryme
stru ciązy z dziewczynkami w brzuchu bez tego pasa.
Polecam! Stan bardzo dobry. Cena nowego 129 zł. Sprzedaję za 50zł
(+koszt przesyłki)
Zainteresowane osoby zapraszam na prv.

Strona producenta:
Ortopedyczny Pas Ciążowy NIXIE | Ciążowe i dla mam | Produkty NIXIE | Med Patent Sp. z o.o., Korektor wad postawy Pajączek, Mata rehabilitacyjna Jeżyk, Pas ciążowy, koszulki ciążowe
Zobacz załącznik 439011
 
reklama
KUPIE czapke wiązana dla chłopca rozmiar 49-50
Dla mojego przystojniaka szukam czapki na wiosne. Wiazana z malym daszkiem najlepiej. Kupie dodatkowo coś bardziej eleganckiego na glowe. Tak do garnituru... Rozmiar taki sam

KUPIE dwa kapelusiki/czapeczki dla moich dziewczyn na wiosne, rozmiar ok. 48-49. Preferowany kolor- cos pasującego do różowych sukienek ;)
 
Sprzedam LAKTATOR firmy MEDELA PODWÓJNY, stan idealny! Sprawdził się reweacyjnie!!!

Na życzenie chętnie wyślę zdjęcia!
Prosze o kontakt na prv.

3431_2.jpg
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
Sprzedam wózek podwójny marki FIRSTWHEELS. Wózek jest w stanie bardzo dobrym.
Zestaw zawiera: stelaż, 2 gondolki, 2 spacerówki, pokrowce przeciwdeszczowe, 2 moskitiery, 2 koszyki na drobne zakupy

O zaletach tego wózka można by opowiadać dość długo. U nas zadecydowało kilka ważnych rzeczy:
Szerokość zaledwie 78 cm - ważne przy chęci korzystania z przestrzeni publicznej, sklepów, wind, restauracji razem z małymi dziećmi. Ja mieściłam się tym wózkiem do każdego sklepu i każdej windy! Łatwość składania - złożenie wózka trwa max minutę. Przy minimalnej szerokości wózka, zachowanie dwóch osobnych, niezależnych od siebie siedzisk. Możliwość zastosowania zarówno dla bliźniąt jak i dzieci rok po roku. Łatwość prowadzenia - wbrew pozorom wybór wózków podwójnych w tej kwestii jest niewielki. Przednie skrętne koła z możliwością zablokowania, lekkość ruchów (prowadzenie nawet jedną ręką), tylne duże pompowane koła to podstawowe zalety tego wózka. Ja dużo spacerowałam tym wózkiem po lesie. Waga zaledwie 16 kg w pełnym wyposażeniu. Regulowana wysokość rączki to idealne rozwiązanie przy założeniu że nie tylko mama poprowadzi wózek.Wózek ma bardzo nowoczesny, elegancki wygląd.

Dodatkowo gratis ADAPTERY DO MAXI COSI co umożliwi wpinanie w stelaż fotelików samochodowych Maxi Cosi. To bardzo wygodne rozwiązanie gdy chcemy się z maluchami wybrać na zakupy, krótki spacer.

WYSYŁKA KURIEREM GRATIS!

Więcej zdjęć chętnie wyślę na maila.
Prosze o kontakt na prv.

DSC_2279.jpgDSC_2299.jpg

Zdjęcie 1 - gondole
Zdjęcie 2 - spacerówki
 
Ostatnia edycja:
IMAG0703.jpgIMAG0724.jpgIMAG0715.jpg

Hej mam do sprzedania sporo ubranek nowych bez metek,nowych z metkami dla dziewczynek i chłopców 0-3,3-6 i 3-9. Jeśli któraś z was jest zainteresowana to proszę o wiadomość priv.
 
reklama
Mam do sprzedania nosidło Baby Bjorn. Zdjecia moge przesłać na pocztę ,bo tu nie chcą mi się zaladować,nie wiem dlaczego...pierwszy raz mam taki problem...
Stan nosidełka jest idealny,kolor miks odcieni czerwono-pomarańczowy. Bardzo soczysta kolorystyka:). Cena 150 +koszt wysyłki
 
Do góry