reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

Witam :-)

Kupię wózek Abc Desing zoom.Najlepiej gdyby spacerówka była w komplecie z gondolkami i fotelikami.
Pozdrawiam.

Już nieaktualne.Kupiłam wczoraj tj. 12.03 cały zestaw.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sprzedam bodziaki firmy cheerokie rozm. 12-18 m-cy z fajnymi aplikacjami mogą być dla chłopców lub dziewczynek

IMG_0454.jpg
 
W połowie kwietnia będę miała do sprzedania dwie gondolo/foteliki Jane MAtrix Pro 0-13kg w stanie bardzo dobrym/idealny (gdzieś z lupą można się dopatrzeć od spodu zarysowań :p) cena za szt 350zł plus wysyłka. Jak ktoś zainteresowany piszcie...a może komuś bardzo zależy na czasie to też się dogadamy :) pozdrawiam :)

wózio.jpgaaaa 2 torby dorzucam gratis :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam do sprzedania wózek PHIL&TEDS SPORT kolor zielony. Wózek jest w dobrym stanie, wygodny i sprytny:) Moje dziewczyny juz z niego wyrosły...
 

Załączniki

  • DSC04520.jpg
    DSC04520.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 62
Do góry