reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

Witam serdecznie.

Mam problem z spacerówką. Naprawdę nie wiem jaką kupić, dla takiej 5-6 miesięcznej Istotki. Koniecznie chcę, składaną tzw. parasolkę. Oglądałam Coneco Juupi i Delti Dot. Może możecie coś powiedzieć o nich. Podpowiedzieć. Nie mam doświadczenia w takich zakupach. Pierwszy wózek dostałam w prezencie (używany), ciężki i niefunkcjonalny, dlatego chciałabym kupić spacerówkę.
 
reklama
Tygrynka ale droga. Opłaca Ci się? Zaraz Sebek wyskoczy z wózka. :)

Mi.Pi nasza forumowa koleżanka poziomka ma ten wózek może ona się wypowie albo napisz do niej. Z tego co wiem są fajne te wózki.

Z tego co wiem Rikapa odradza Coneco
 
w sumie racja Marciaa... a używanej nie chcę chyba że trafiłaby się jakaś w naprawdę super stanie... muszę to przemyśleć jeszcze :D podobała mi się też parasolka Poziomki Delti Dot, tylko muszę sie zapytać jak bardzo rozkłada się siedzisko, chyba że ktoś wie? no i cenę ma fajniejszą niż inglesina ;)
 
Witam serdecznie.

Mam problem z spacerówką. Naprawdę nie wiem jaką kupić, dla takiej 5-6 miesięcznej Istotki. Koniecznie chcę, składaną tzw. parasolkę. Oglądałam Coneco Juupi i Delti Dot. Może możecie coś powiedzieć o nich. Podpowiedzieć. Nie mam doświadczenia w takich zakupach. Pierwszy wózek dostałam w prezencie (używany), ciężki i niefunkcjonalny, dlatego chciałabym kupić spacerówkę.

Juupi waży 10,5 kg więc jest ciężki i ja ogólnie coneco nie polecam, za dużo z nimi problemów, jeśli chodzi o dota to bardzo fajny wózek , dobrze wykonany, a powiedz mi czego ty oczekujesz od spacerówki?? np. ma być lekka, siedzisko ma się rozkładać do pozycji leżącej czy półleżącej? czy ma mieć podnóżek?? ja polecam inglesine trip lub np. peg perego si lub pliko p3 ale te wózki są drogie...
 
Niestety Iglesina jest poza moimi możliwościami finansowymi. Spacerówkę chcę kupić dla mojej córeczki, teraz ma 4 miesiące, ale bardzo chce siedzieć i myślę, że za miesiąc już będzie. Wózek, który mam to porażka. Spacerówka ma być bezpieczna ( bardziej w środku zabudowana) i wygodna dla małej. Składana w tzw. parasolkę (podróże pociągiem),dość lekki (poruszam się tylko komunikacją miejską,) oparcie rozkładane do pozycji leżącej, barierka (niektóre mają jeszcze dodatkowy ogranicznik przy tej barierce). Podnóżek chyba powinien być regulowany? Dobre hamulce.
No właśnie, na co jeszcze powinnam zwrócić uwagę? Okienko w budce?- chyba ważne?
Szukam pojazdu dla samo - dzielnej mamy i aktywnej córci:-)
Znalazłam jeszcze Espiro Active???
 
reklama
Witam wszystkie mamy!!
Mam gorącą prośbę. Mogły byście mi doradzić w kwestii niani ??
Ze względu na prace w godz. 17-23 muszę skorzystać z usług niani, jednak jestem kompletnie nie zorientowana w temacie. Mam na weekend umówione dwie panie ale zastanawiam się ile im zapłacić za godzinę. Dla mnie najkorzystniej byłoby 5zł/h ale nie wiem czy takie stawki są teraz normą. Opieka polegałaby na tym, ze o godz. 17 niania odebrałaby synka ze żłobka i wróciłaby z nim do mnie do domu i tam z nim była do godz. 23.30 (kończę o 23 ale muszę jeszcze dojechać). Niania nie musi nic gotować ani sprzątać - jedynie w pokoju synka układanie zabawek ale ja go uczę, że po skończonej zabawie przed kąpielą on sam ma posprzątać swoje zabawki (odłożyć na miejsce) a ja mu w tym pomagam. Synek ma 2 latka :) Druga sprawa to taka, że nie wiem jaką umowę się z taką nianią spisuje. O dzieło czy umowa opieki nad dzieckiem i jak to wygląda w ZUSie i w Urzędzie Skarbowym - trzeba to rejestrować ??
Błagam Was drogie mamy POMÓŻCIE!!!!!!
 
Do góry