reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

chetnie odkupie ozuwana kolyske- moze byc drewniana, moze byc kojsz mojzesza, byule na stojaku:):)jesli ktoras ma moze zbedna chetnie sie zaopatrze:):)
 
reklama
Mam do sprzedania ubranka do chrztu
pierwsze niestety bez czapy i butków, bo gdzieś mi się zapodziały (są na pewno tylko nie mam pojęcia gdzie) za 20zł tj. krótkie spodenki i kamizelka. Rozmiar 68
Zobacz załącznik 489073
i drugie, zimowe za 40zł rozmiar 62 - ocieplane: spodenki, kurteczka i czapka + koszula, krawatka, kamizelka i butki (10cm)
Zobacz załącznik 489074Zobacz załącznik 489075
+ koszty wysyłki
 
witam mam 2 spacerowki na sprzedaz jane energy ponaranczowo niebieska i baby confort trophy niebiesko granatowa ceny do negocjacji wiecej info na priv wstepne ceny 150 energy a za baby 180

sprzedane
 
Ostatnia edycja:
Zapraszamy Rodziców na bezpłatne warsztaty Dzieciomania, które odbędą się 27.10.2012 w Cafe Bajarka w Poznaniu.
Poruszmy temat zatrudniania niań, masażu Shantala oraz pierwszej pomocy.
Szczegółowy program znajdziecie pod adresem:
Niezawodna Niania


ZAPRASZAMY!!

Niezawodna Niania plakat 27.10.2012.jpg
 
reklama
Do góry