reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

Dołączył(a)
25 Marzec 2008
Postów
2
Miasto
Poznań
Witam,
interesuje mnie zakup wózka FOCUS firmy NOWALEX.
FOCUS TRIO KOŁA POMP. 25 KOLORÓW - MEGA GRATISY! (329176157) - Aukcje internetowe Allegro
Niestety w Poznaniu podobno nie można w żadnym sklepie sobie takiego wózka obejrzeć, bo Firma nie handluje z Poznaniem. Jedyne wyjście to allegro, albo inny sklep internetowy, ale mnie interesuje, żeby się dowiedzieć jak ten wózek się prowadzi, ponieważ uprzedzono mnie, że podobno wózki te są twarde w prowadzeniu i w bujaniu. Czy jest jakaś użytkowniczka, która mogłaby się w tym temacie wypowiedzieć ? Z góry dziękuję za wszystkie opinie.
;-)
 
reklama
hmmmmm....., czy gdyby było zadawałbym to pytanie na forum :-) Nie ma, wiec szukam - również tutaj. Może któraś z Was używa i wie, gdzie można kupić, my nie możemy znaleźć. Chodzi właśnie o te 8mm
 
Witam!Mam do sprzedania wozek Quinny buz w bardzo dobrym stanie.Posiadam caly komplet czyli wszystko co firma oferuje+fotelik maxi cosi ze spiworkiem.Kolor wozka z limitowanej serii papilion.Chete prosze o kontakt !pozdrawiam
p.s wozek mozna przyjechac zobaczyc
 
reklama
Troszke wyrozumialosci nie napisalam 570 postow i jeszcze bladze.Misle ze nie jednej sie to zdarzylo?!Jesli tak to urazilo , to przepraszam.Czytam to forum juz bardzo dlugo i nigdy nie mialam smialosci napisac chyba teraz wiem dlaczego. Balam sie takiego scislego pilnowania !
 
Do góry