reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

Witam Panie,

Prowadzę kawiarnię Cafe Filemon na poznańskim Strzeszynie. Szukam osoby chętnej do przejęcia tego biznesu, ponieważ z przyczyn osobistych moja dalsza aktywność w tej branży nie jest już możliwa. Szukamy osoby z pasją... Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu - ola@cafefilemon.pl

Pozdrawiam, Filemon
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko. Mąż chce mi sprezentować chwile relaksu w jakimś SPA. Będę kilka dni w Poznaniu więc może uda mi się z tego skorzystać. Czy znacie jakieś miejsca godne polecenia by wyskoczyc na kilka godzin takiej przyjemności?
Będę wdzięczna za info, bo jestem zielona w temacie :-(
 
095.jpg097.jpg099.jpg101.jpg100.jpg096.jpg

Witam

Mam na sprzedaż kurtkę/płaszczyk wiosenno-jesienny dla dziewczynki. Rozmiar na metce 3 miesiące, kolor zielony.
Córcia miała założony go zaledwie parę razy. Stan idealny. Cena 40zł.

Sprzedam również bluzę różową (rozmiar 68), firmy 5-10-15. Cena 15zł.
 
reklama
Mam na sprzedaż pieluchy huggies 4,dla dzieci w wadze od 7kg do 14.
80 szt cena 30 zł.
Odbiór osobisty , w Skórzewie.
Tel kontaktowy 509-20-77-42
 
Do góry