reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, zapraszam, wynajmę i inne ogloszenia

Sprzedam zestaw dla dziecka: CALOSC TYLKO 30ZL!!!!

1) kurtka przedluzana/plaszczyk PowerKids. Bardzo ciepla

Rozm. z metki to 92cm (duze), podaje wymiary:
-od ramienia w dol (cala dlugosc) 44cm
- od pachy do pachy 37cm
-od pachy do konca rekawa 23 cm (plus scigacz do tego)
- od ramienia do konca rekawa 30cm (plus sciagacz do tego)

2) czapka pilotka Raster, wiazana pod broda. Od srodka na polarze, na zewnatrz welna. Cieplutka. Obwod mierzony po zewn. to 2x25cm (plus rozciaganie czapki do tego!)

3) rekawiczki, cieplutkie (na sznureczku)

Stan idealny, zadbane, nie zniszczone, bez plam, przetarc itp.

Cena za calosc to 30zl.

MOZLIWA WYSYLKA (dochodza wtedy koszty wysylki)

Odbior w Krakowie na Ruczaju.
Zapraszam
 
reklama
Jak w temacie :)
Mam do sprzedania wiosenno-letnie ubranka dla dziewczynki, używane tylko przez 1 dziecko, w stanie idealnym lub bardzo dobrym:
https://plus.google.com/u/0/photos/110432727813623703050/albums/5874223505387019793

Oraz ubranka w rozmiarach 6-18m i buty:
https://plus.google.com/u/0/photos/110432727813623703050/albums/5868275376763977377

Do tego mam do sprzedania chustę HOPPEDIZ RIO w stanie idealnym - używana w domu kilka razy
SPRZEDAM CHUSTĘ HOPPEDIZ RIO Sprzedam - Buciki dla Dzieci - Gumtree Małopolskie / Kraków

Rowerek SMART TRIKE dla dziecka od 10 do 36 m. Stan: dobry+ (brakuje 1 tylnego 'białego kołpaka')
ROWEREK SMART TRIKE krówka Sprzedam - Zabawki, Klocki, Lalki - Gumtree Małopolskie / Kraków

I krzesełko do karmienia w stanie idealnym:
KRZESEŁKO DO KARMIENIA SWEET BABY STAN BDB! Sprzedam - Meble Dla Dzieci - Gumtree Małopolskie / Kraków

Wszystko można zobaczyć i odebrać w okolicach Olszy.
 
W związku z oczekiwaniami i dużym uznaniem ze strony rodziców została utworzona filia żłobka Re-Re Kum-Kum przy ul. Radzikowskiego 25 w Krakowie.


Re-Re Kum-Kum to Żłobek Niepubliczny, miejsce dla Twojego Dziecka, w którym zapewnimy mu atmosferę pełną domowego ciepła, spokoju i uśmiechu. Nasz żłobek powstał z miłości do dzieci, a także w oparciu o doświadczenie w opiece nad nimi.

Nasza placówka jest miejscem bardzo kameralnym, dla nie więcej niż 15 dzieci, w wieku od ukończenia 5 miesiąca do 3 lat. Nad ich bezpieczeństwem czuwają cztery opiekunki posiadające kierunkowe wykształcenie oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.


Oferujemy profesjonalną opiekę nad Waszymi pociechami od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-17.30. Istnieje także możliwość dostosowania godzin pracy naszej placówki do indywidualnych potrzeb rodziców.

Naszym atutem jest przestronna i nowoczesna sala zabaw. Nasze zabawki, renomowanych firm (Fischer Price, Chicco, Playskool, Bright Starts, V-tech, Leap Frog) oraz przedmioty codziennego użytku posiadają atesty i certyfikaty, podobnie jak całe wyposażenie żłobka.

Żłobek został utworzony zgodnie z przepisami nowej Ustawy z dnia 4 lutego 2011r. o opiece nad dziećmi do lat 3 (Dz.U. 2011 Nr 45, poz. 235) i posiada wpis do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych Miasta Kraków.



Re-Re Kum-Kum 2 funkcjonuje na tych samych zasadach co nasza pierwsza placówka.



ŻŁOBEK RE-RE KUM-KUM 2
UL. RADZIKOWSKIEGO 25
31-315 KRAKÓW
KOM. 509 301 283

Klub Malucha Re Re Kum Kum | Strona Główna
 

Załączniki

  • logo emblemat.png
    logo emblemat.png
    11,8 KB · Wyświetleń: 162
Witam,

Szukam Mamy / Mam z Krakowa, które chciałyby pracować z domu (zdalnie), ale ze względu na małe dziecko, brak im na to czasu.

Mój młodszy synek (2,5 roczku) jeszcze przez rok będzie w domu, więc pomyślałam o wymianie godzin pracy i opieki z inną mamą.
Spotkania będą odbywać się w jednym z mieszkań, a każda z nas część czasu poświęci na pracę, a część na opiekę nad maluszkami, zamiennie z drugą mamą. Wszystko jest do uzgodnienia.

Dużym plusem jest to, że zyskamy czas na pracę bez kosztów opieki.
A dzieci będą się razem dobrze bawić :-)

Szukam Mam, które chciałyby rozpocząć taką współpracę od września / października. Chętnie udostępnię swoje mieszkanie (bardzo blisko placu zabaw), ale też nie ma problemu, jeśli druga Mama będzie wolała, aby spotkania odbywały się u niej.

Zapraszam do kontaktu na priv lub tel. 505 811 349
 
Tak, jak w temacie poszukuję noworodka dziewczynki na sesję fotograficzną (darmową) w celu rozbudowy mojego portfolio. Zainteresowanych proszę o kontakt na priva. Do takich zdjęć najlepiej wybrać okres od narodzin do 14 dnia życia.
 
reklama
Do góry