reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, zapraszam, wynajmę i inne ogloszenia

PINKA25

mama razy DWA;-)
Dołączył(a)
3 Lipiec 2007
Postów
6 865
Miasto
SWANSEA
Witam wszystkie mamusie z Krakowa zaglondam tutaj i otwieram nowy watek ponieważ chce was poprosic abyscie przyłaczyły sie do pomocy dla małej Zosienki wiecej o niej na stronce wszystkim którzy zechca pomóc Zosi bardzo serdecznie dziekuje:-):-)
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ
 
reklama
Witam
Jestem mamą półrocznej, grzecznej dziewczynki i z chęcią zaopiekuję się równocześnie jeszcze jedną pociechą .
Ze swojej strony mogę zagwarantować troskliwą i uczciwą opiekę.
Uważam, że przy dobrej organizacji i entuzjaźmie można zapewnić
naprawdę konstruktywną opiekę jednocześnie dwójce dzieci (
szczególnie rozumieją to rodzice, którzy mają więcej jak jedno
dziecko).
Wiem, jak ważna jest obserwacja potrzeb dziecka, nawiązanie z nim
dialogu poprzez czynną konwersację, poszerzanie wyobraźni, czytając
książki, śpiewanie i słuchanie piosenek. Wiedzę w tym temacie
czerpię na podstawie własnych doświadczeń wychowawczych oraz
publikacji książkowych. Ponadto, dziecko, mające przy sobie
współtowarzysza, uczy się odpowiednich relacji w grupie.
Jeżeli chodzi o spacery, to dysponuję dwuosobowym
wózkiem.
Jestem osobą dyspozycyjną. W przypadku np. choroby dzieci mam zagwarantowaną opiekę nad moją córeczką ze strony rodziny.
Interesuje mnie współpraca na dłuższy okres czasu - do momentu
edukacji przedszkolnej dziecka.
Mogę podjąć się okresu próbnego, aby udowodnić, że właściwa opieka nad dwójką dzieci jest możliwa oraz korzystna dla obu stron.
tel. 601-885-636
 
Ostatnia edycja:
Szanowni Państwo!

Zapraszamy Serdecznie do Kina Pod Baranami na kolejne pokazy w ramach cykli:


BARANKI W PIELUCHACH

Raz w tygodniu przedpołudniu Kino Pod Baranami pokazuje atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice będą mogli przyjść wraz ze swoimi najmłodszymi pociechami.

Prezentowane są filmy premierowo goszczące na ekranach kin!

Aby zapewnić gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym organizatorzy świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na pierwsze piętro, gwarantują, iż przyjazna obsługa Kina Pod Baranami dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy Widzów!

czwartek, 28 sierpnia , godz. 11.00

MY CICHOCIEMNI | MY CICHOCIEMNI
Reż. Paweł Kędzierski, Polska 2008, 65'

doc_1924_0.jpg


Zrealizowany w formule fabularyzowanego dokumentu zapis pasjonujących losów polskich żołnierzy, którzy po klęsce wrześniowej trafili do Anglii i zasilili szeregi elitarnej jednostki specjalnej - pierwowzoru renomowanego oddziału Grom. Podejmowali się oni ryzykownych misji na terenie okupowanej Polski i w trakcie w walk Powstania Warszawskiego. Wypowiedzi ostatnich żyjących Cichociemnych przeplatane są unikalnymi zdjęciami dokumentalnymi i aktorskimi rekonstrukcjami.

Paweł Kędzierski o swoim filmie: Uważałem, że moim obowiązkiem nie jest robienie filmu o wszystkich tych, którzy byli Cichociemnymi, czyli rekonstruowaniu historii, ale nakręcenie obrazu o ludziach, którzy jeszcze żyją. Chodziło mi o osobiste przeżycia, głos prawdziwych ludzi. To nie miało być opowiadanie o nich, tylko oni sami mieli opowiedzieć o sobie i tych wydarzeniach. [za: Stopklatka.pl]

BILETY: tylko 10 zł! Maluch GRATIS!

Zapraszamy na pokazy do Kina Pod Baranami!
Szczegółowy repertuar na www.kinopodbaranami.pl


_________________
ZAPRASZAMY DO KINA POD BARANAMI!

PRZYJDZ DO NAS ZE SWOIM MALUCHEM :brawo_bis

Kino Pod Baranami
Rynek Główny 27
31-010 Kraków

Telefon: (+48 12) 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl
 
Szanowni Państwo!

Zapraszamy Serdecznie do Kina Pod Baranami na kolejne pokazy w ramach cykli:


BARANKI W PIELUCHACH

Raz w tygodniu przedpołudniem Kino Pod Baranami pokazuje atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice będą mogli przyjść wraz ze swoimi najmłodszymi pociechami.

Prezentowane są filmy premierowo goszczące na ekranach kin!

Aby zapewnić gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym organizatorzy świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na pierwsze piętro, gwarantują, iż przyjazna obsługa Kina Pod Baranami dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy Widzów!

czwartek, 18 września , godz. 11.00

CZTERY NOCE Z ANNĄ | CZTERY NOCE Z ANNĄ
reż. Jerzy Skolimowski, Polska/Francja 2008, 87'

doc_1972_0.jpg


Jedno z największych odkryć tegorocznego festiwalu w Cannes!

Jerzy Skolimowski, twórca Rysopisu, Walkoweru czy Fuchy, współautor scenariusza do Noża w wodzie Polańskiego, przerwał trwające szesnaście lat milczenie. Artysta powrócił do kina, by opowiedzieć intymną historię miłosną. Miłość, o której mówi Skolimowski w swoim najnowszym filmie, jest delikatna, bezwarunkowa i bezinteresowna, a jednocześnie bywa niepokojąco obsesyjna i mroczna.

W szpitalu w prowincjonalnym miasteczku pracuje pielęgniarka Anna (Kinga Preis) i zakochany w niej Leon (Artur Steranko). Kobieta nie zauważa introwertycznego adoratora. On tymczasem podejmuje próby zbliżenia się do niej. Odurza Annę środkami nasennymi, a nocami wkrada się do jej domu. Obserwując śpiącą kobietę czerpie radość z jej widoku i bliskości. Każdej kolejnej nocy jest o krok od wyznania jej swojego uczucia...

Jerzy Skolimowski w swoim najnowszym filmie nie boi się stawiać pytań o naturę miłości i o to, gdzie leżą granice "normalnych" uczuć. Aktorski duet Kinga Preis i Artur Steranko tworzy na ekranie atmosferę napięcia i niejednoznaczności.

Porzucając film Skolimowski przez ostatnich piętnaście lat z sukcesem zajmował się z malarstwem. Dlatego zaprosił do współpracy nad historią Cztery noce z Anną operatora Adama Sikorę, malarza kamery, znanego ze zdjęć do filmów Lecha Majewskiego: Angelus i Wojaczek.

Jerzy Skolimowski o filmie: Zrobiłem film, jaki chciałem. Jestem odpowiedzialny za każdą sekundę, za każdy element, który się w nim pojawił. To dobre, ożywcze uczucie. Tak chciałem.


BILETY: tylko 10 zł! Maluch GRATIS!

Zapraszamy na pokazy do Kina Pod Baranami!
Szczegółowy repertuar na www.kinopodbaranami.pl


_________________
ZAPRASZAMY DO KINA POD BARANAMI!

PRZYJDZ DO NAS ZE SWOIM MALUCHEM :

Kino Pod Baranami
Rynek Główny 27
31-010 Kraków

Telefon: (+48 12) 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl
 
Sprzedamy nowy wózeczek głęboko-spacerowy BEBECAR Rversus z fotelikiem w zestawie + parasolka + torba. Zestaw zupełnie nowy, nigdy nie używany.

Wózeczek leciutki, pięknie się prowadzi, super zawieszenie. Fotelik się wpina do stelaża, gondolka może być używana jako fotelik w aucie.

Najwyższa klasa wózków, wspaniałe wykonanie. Polecam go mamom aktywnym, lubiącym dobrą jakość i nowoczesność. Zdecydowanie wart jest swojej ceny!.

My niestety nie możemy skorzystać już z tego wózka.
Dlatego serdecznie polecam zakup, bo naprawdę warto. Na pewno taki wózek posłuży baaaardzo długo nie jednemu, a kilkorgu dzieciom w przyszłości.

Poniżej link do zdjęć i szczegółów. POLECAM SERDECZNIE!!!:-)
www.allegro.pl/item453442978_spacerowka_gleboki_fotelik_najnowszy_model.html
 
Jest taka bajka, którą Twoje dziecko uwielbia, albo Ty lubisz ją czytać? A może pamiętasz jakąś ciekawą opowieść z dzieciństwa, którą opowiadała Ci Twoja mama?
Edukacyjny Kraków zaprasza do zabawy! Pozostaw właśnie tutaj:
Edukacyjny Kraków
swą bajkową opowieść.
Czekają wspaniałe nagrody!
 
Pilnie oddam stary wózek firmy Polak. Wóżek ma kolor granatowy w kratkę. Jest to wózek spacerowy, rozkładający się do pozycji leżącej.Posiada nosidło wkładane do środka dla noworodków i małych niemowląt (opcja wózka głębowkiego). Odwracana rączka, buda, śpiworek.
TO jest wóezek dla niewymagających mam, ja go kupiłam używany - stan jest średni. Używałam go jako głębokiego, potem kupiłam spacerówkę Peg Peregio Pliko i teraz nie mam gdzie trzymać tego starego wózka.
Jezeli ktos bylby zainteresowany - prosze o kontakt przesle zdjecie mailem.
 
reklama
Witam wszystkich serdecznie, jestem mamusią 5-cio letniej księżniczki i 2-letniego młodego. Od września zamierzam się przeprowadzić do Krakowa i poszukuję samotnej mamusi do wspólnego wynajmowania jakiegoś mieszkanka 3-pokojowego. Zawsze to raźniej i taniej. Nie mam nałogów i jestem pełna energii i radości z życia. Pozdrawiam.
 
Do góry