reklama

Sprzedam / kupię

Temat na forum 'Mamy z Holandii' rozpoczęty przez agasta, 7 Kwiecień 2009.

1. agasta

agasta szczęśliwa mamuśka

Zapraszam serdecznie do przeglądniecia szaf i zawartości strychu bądź piwnicy :-)
    Z pewnością mamy w domu coś, co nam nie jest już potrzebne, a może przydać się komuś innemu :tak:

2. agasta

No to może ja zacznę, bo widzę ży wy jakieś takie nieśmiałe :-D

Koleżanka z pracy robi polarki z kubusiem puchatkiem z wyszytym imieniem dziecka z tyłu na plecach. Dostępne w kolorze różówym lub niebieskim, wszystkie rozmiary, cena 15 euro. Robi też papućki i ręczniki plażowe ale jakie ceny nie wiem bo nie pytałam.
    A tak prezentuje się polarek mojej Claudusi :-)

Załączniki:

3. reklama
  4. aneta 2222

aneta 2222 Entuzjast(k)a

No to może ja wrzucę fotki:-)

Fotelik samochodowy maxi cosi easybob (pokrowiec od graco)
    Cena 10e

Ostatnia edycja: 9 Kwiecień 2009
  5. agasta

Do sprzedania
    - nowe butelki AVENT 2 małe (125 ml) i 1 duża (260ml) w komplecie z dodatkowymi smoczkami
    - komplet 2 smoczków powyżej 1 miesiąca
    cena do uzgodnienia

Załączniki:

6. niunia_2008

niunia_2008 mama Wiktorii :)

agasta- a czy te bluzy maja jakiś rozmiar? bo chciałabym 86. a i jescze ile tak mniej więcej kosztuje przesyłka?

7. agasta

Tak bluzy mają rozmiary spytam czy 86 też ma przesylka nie wiem ile, podejrzewam ze 2 euro jakbym wysłała Ci listem.
    A nie wybierasz się do Sencilli na spotkanie? To wzięłabym ze sobą :-)

8. beauty

beauty Zadomowiona(y)

No to jak tak mieśmiało...
    Szyję Mei Tai - nosidła miękkie pochodzące z kultury azjatyckiej. Przeznaczone dla dzieci od m.w 4 m-ca życia do... 25 kg :-) Dziecko można nosic na brzuchu lub plecach. Sama przetestowałam takie nosidło i bardzo je sobie chwalę.
    Zagłówek i pasy wypełnione gąbką dla wiekszego komfortu dziecka i osoby noszącej. Cena 40 euro

Załączniki:

9. agasta

Beuaty ale zdolniacha z Ciebie :tak:

ja to umiem tylko skracać firanki, ubrania i przerabiać rzeczy. No i kiedyś uszyłam sobie sama bluzeczkę i spódnicę :-)

10. reklama
  11. beauty

beauty Zadomowiona(y)

I jeszcze jakby ktoś był zainteresowany, tworze przewijaki podrózne. Boczne kieszenie pomieszcza zapasowe pieluchy, chusteczki itp. Podklady z flanelki ( w zestawie 3 szt)mocowane na rzepy. Przewijak sklada sie do rozmiaru mniej wiecej 20 x 26 cm. cena 12 eu

Załączniki:

12. beauty

beauty Zadomowiona(y)

Dzięki Agata :) Czasami coś mi się uda ;)A jak się siedzi w domu, to dla samej rozrywki chce sie cos robić...

Poleć forum