reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprzedam- kupię

reklama
Mam do sprzedania gondolę XPram (bez stelaża), kolor rapsberry, zakupioną w lipcu 2009 (na gwarancji). Stan bardzo dobry, bez żadnych uszkodzeń mechanicznych, plam itp.W wyposażeniu gondoli znajduje się:
•miękki materacyk,
•wyściółka łatwa do zdjęcia i wyprania,
•okienko wentylacyjne w budce
•pokrowiec na nóżki i wygodny uchwyt w budce do przenoszenia gondoli,
•pokrowiec przeciwdeszczowy,
•moskitiera,
•adaptery do mocowania gondoli na wózkach X-Lander.
Cena do uzgodnenia. Kontakt na PW.
 
Mam do sprzedania mnóstwo ubranek po moim synku od rozmiaru 62 do 80 wszystkie firmowe hm,zaraz,next,mothercare, butki reebok,naturino.zapraszam do ogladniecia u mnie,zdjecia na maila
 
Witam. Ja mam na sprzedaż karton markowych ciuszków po synku, bujaka fisher price rainforest, karuzelę fisher price misie, matę/kojec, podgrzewacz do butelek aventu i kilka innych akcesoriów. Podaję linki do aukcji allegro, na których mam wystawioną większość rzeczy:
MEGA PAKA DLA CHŁOPAKA 3-9 m-cy firmówki (1196158052) - Aukcje internetowe Allegro
SUPER bielizna dla córci 0-3 62 BCM!!! (1189179951) - Aukcje internetowe Allegro
buciki PUMA BMW Sauber F1 Team (1196158106) - Aukcje internetowe Allegro
ADIDAS super trampki / adidasy 10 cm (1196158130) - Aukcje internetowe Allegro
Bujak huśtawka Fisher Price Rainforest BCM (1198761194) - Aukcje internetowe Allegro

Cena do negocjacji

Wszystko można obejrzeć u mnie w mieszkaniu (Gdańsk Zaspa, ul. Pilotów)
Kontakt: 793 351 699 lub 793 331 788, aleksandra@reanimacja.net
 
Sprzedam wózek firmy ROAN MARITA kolor 504 (kremowo-beżowy w kwiaty) z pasującym do stelaża fotelikiem ROAN BABIES MILLO 0-13kg. Wózek to gondola plus spacerówka. W dodatkach jest folia przeciwdeszczowa, parasolka przeciwsłoneczna (kremowa) oraz śpiworek na zimę (kremowy z ozdobnym białym obrazkiem). Plus gratisy ;) Gondoli używam od grudnia 2009 a spacerówki od sierpnia 2010. Sprzedaję bo nie używam już ani gondoli ani fotelika a to wszystko niepotrzebnie zajmuje miejsce. Ze spacerówki jestem zadowolona ale przecież nie sprzedam samej gondolki ;) Zainteresowanym przeslę zdjęcia, wszystko jest czyste i zadbane, koszt przesyłki pokrywam ja, albo mogę osobiście podrzucić po umówieniu się do Trójmiasta (najlepiej do Gdyni). Pompowane koła są super na zimową breję i na letnie wyprawy po łąkach ;) Super amortyzacja. Cena całości to tylko 900zł.
 
Mam do sprzedania fotelik samochodowy - nosidełko firmy coneco w idealnym stanie. Przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 13 kg. Materiał obicia łatwo się demontuje i można go wyprać. Fotelik posiada specjalną wkładkę dla noworodka, oraz osłonkę na nóżki. Używany zaledwie kilka razy.
kontakt: Agusia1605@poczta.fm
Cena 50 zł. z odbiorem osobistym w Gdańsku
 
reklama
Do góry