reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprzedam- kupię

reklama
witam wszystkie mamy,mam do sprzedania ubranka dla dziewczynki r 74-98 ( z tym że z tych mniejszych rozm mam malutko już pozostałe od r 92)zapraszam gg 7235680,wysyłam lub zapraszam do Pruszcza gdańskiego lub dowioze do Gdańska gł
 
Witam mamusie :)
Mam sporo ubranek po moim synku w rozmiarach od 0 do12m, nowe też :) Jeśli któraś z mamuś byłaby zainteresowana zapraszam na gg 6358654 lub mail pawlowska_ski@wp.pl. Dysponuję zdjęciami ubranek, mogę podać dokładne wymiary. Odbiór w Rumi lub na Wzgórzu św Maksymiliana.
 
sprzedam caly worek ciuszkow od urodzenia do ponad roku dla dziecka urodzonego od czerwca.ciuszki markowe bodziaki spodenki dresiki bluzeczki 3 kombinezony pajace kaftaniki sukieneczki sweterki kamizelka kurteczki buciki zimowe kozaczki kapciuszki kaczuszk spiworek czapeczki dzinsy bluzy poprostu wszystko co sie przyda i wiekszosc rzeczy tylko raz zalozona.(wiekszosc ciuszkow markowe okolo 70 %) firmy roots mex levis H&M 5-10-15 cubus petit gap worek ma 120 litrow i jest pelen plus 3 siatki gratis ciuszkow.goraco polecam.zdjecia moge przeslac na maila
moje dane bigie1@wp.pl pozdrawiam mamusie :)
 
Sprzedam wózek wielofunkcyjny (głęboko- spacerowy) firmy Hauck z motywem kubusia puchatka
Wygodny w prowadzeniu, praktyczny, komfortowy.
duże pompowane koła, przekładana rączka, nosidełko (gondolka) dla niemowlaczka :tak: stan bardzo dobry:tak: 300zł do uzgodnienia;-)

oraz fotelik samochodowy firmy Chicco 0-18 kg 150zł do uzgodnienia ;-)

tel. 500637422
 

Załączniki

  • iiiiiiiiiii.jpg
    iiiiiiiiiii.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 117
  • ffffff.jpg
    ffffff.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 113
reklama
sprzedam 1 opakowanie pieluch dada r. 2 i jedno opakowanie huggiesów r. 2, z kazdego wyciągniete po 2 pieluchy. cena do uzgodnienia. tel. 506118523
 
Do góry