reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/oddam/kupię - Grudniówkowa giełda

Niebieska bluzeczka H&M r 92, 5zl
649.jpg

w paseczki r. 98, 5zł
637.jpg
 

Załączniki

  • 649.jpg
    649.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 194
  • 637.jpg
    637.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 190
reklama
Milva napisz mi na prv albo fb dane do wysylki, bo jutro ide na poczte to wysle i jutro tez podamci nr konta, bo teraz pisze z tableta to nie mam jak ci tego wyslac. A wyslec ci poleconym czy ekonomicznym?
 
Dziewczyny mam do sprzedania sporo ubrań dla dziewczynki. Wiek ok 3-4 latka. Kilka mam większych. Ubrania są oczywiście używane, w różnym stanie. Oczywiście badziewia b. zniszczonego nie daję:tak:. Jeśli któraś byłaby zainteresowana to piszcie, a ja wtedy wybiorę na odpowiedni wiek i porobię fotki. mam tego cały wielki wór dlatego zrobię fotki dla zainteresowanych. Sprawa jest dość pilna, bo nie mam gdzie tego trzymać. Jeśli któraś by chciała np. same bluzeczki czy spodenki to też pisać, powybieram :-)
 
Do góry