reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/oddam/kupię - Grudniówkowa giełda

reklama
Dziewczyny jeśli macie do sprzedania po swoich dzieciaczkach:
wózek, leżaczek to dajcie znać, bo ja i kilka dziewczyn szuka. Jak będę znała pleć to ubranka też mogę odkupić.
 
Dziewczyny mam do sprzedania 2 szt dresu NOWY z metkami :) rozm 100cm dla chetnych moge podac wymiary:) dres jest cieniutki bardziej wiosna koszty 45zł plus wysylka:) zdj nie sa idealnej jakosci bo z tel:/ dres1.jpgdres2.jpgdres3.jpgdres4.jpgdres5.jpg
 

Załączniki

  • dres1.jpg
    dres1.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 208
  • dres2.jpg
    dres2.jpg
    8,6 KB · Wyświetleń: 204
  • dres3.jpg
    dres3.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 213
  • dres4.jpg
    dres4.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 206
  • dres5.jpg
    dres5.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 212
Hej Dziewuchy -potrzebuję kupić używany ale w dobrym stanie-przewijak-taki na łóżeczko-nie miękki-z tą dyktą-deską-pod spodem i gąbką. Długość 80cm-szerokość ponad 40cm-macie coś w ten deseń po swoich Młodych?Jak tak to po ile i za ile?!
 
reklama
Dziewczyny jak pisałam, wystawiam. Dokładne wymiary jakby ktoś był czymś zainteresowany to podam, bo nie chce mi sie wczystkiego mierzyć:)


632.jpg634.jpg633.jpg

Kutreczka jesienna, na chłodny (nie bardzo zimny) dzien. Z wierzchu sztruks od wewnątrz polar. Rozmiar 98 (choc metka ucienta) cena 15 zl.
 

Załączniki

  • 632.jpg
    632.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 180
  • 634.jpg
    634.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 171
  • 633.jpg
    633.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 197
Do góry