reklama

Sprzedam/oddam/kupię - LIPCOWA GIEŁDA

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2013' rozpoczęty przez kota-behemota, 6 Styczeń 2013.

1. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

Niech to będzie tylko nasza, lipcowa giełda, proszę, aby inne mamy nie wrzucały tu swoich ogłoszeń, bo będą one usuwane!!

Jeśli któraś z nas ma rzeczy na sprzedaż, wymianę, do oddania, wrzucajmy tutaj swoje oferty, najlepiej ze zdjęciami i cenami :)

2. Misia1974

Misia1974 Fanka BB :)

:-) mam do sprzedania x-traila, jakby ktoś potrzebował. Chyba go wstawię ddo komisu, bo mnie denerwuje taka sprzedaż bezpośrednia i negocjacje cenowe. Do lipca musiałby stać bezużytecznie, a ac i oc kosztują. Szkoda go, bo bezawaryjny był i wygodny. Ja słyszałam tylko, że grapefruity podkręcają działanie leków, ale nie wiem, czy to sprawdzona informacja. Ach, kupiłabym sobie jakąś kieckę, ale ostatnio przerzuciłam sie na piżamy :-)

3. reklama
  4. kasia2508

kasia2508 Fanka BB :)

Misia, poproszę jakieś konkrety, może być na priv, jak wolisz :-) z początku myślałam, że to o wózek chodzi :-D

5. Malami123

Malami123 Fanka BB :)

Fajne auto ale ja szukam czegos mniejszego
    Citroen C3 ,Peugeot 206,207,Ford Fiesta .....

6. pinio25

pinio25 Moderator

Zarąbiste to auto. My też na wiosnę chcemy coś kupić bo mamy Hondę z 2005 r. i dla 4 osób będzie mała:-pale na taką furę to chyba kasy nie mamy:-p:-p:-p

7. Huuuura

Huuuura Gość

Hehe... też pomyślałam o wózku :-D Niestety na autko mnie nie stać- u nas sa supertanie sieciówki. Kupujemy z mężusiem i śmigamy po całym mieście. Przy dziecku się to pewnie zmieni. Na razie nie planuję zakupu auta...

8. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

Malami, ja w zeszłym roku sprzedałam 206tkę, bo mi się wózek do bagażnika nie mieścił (Jumper) bez składania tylnych siedzeń :) teraz, jak rasowa matka-polka się wożę kombikiem ;)

9. Malami123

Malami123 Fanka BB :)

Kota my mamy duze 1 auto Forda C-maxa wiec wozek spokojnie wejdzie a przewaznie nim jezdzimy wszedzie gdzies dalej ,ja mam Mitsubishi space star i jestem zadowolona bo tez pakowny ale blachy padają i ogolnie czas na zmianę i dlatego mysle o czyms mniejszym ale zeby bagaznik był w miarę i 5 drzwi musi miec hehehe innej opcji nie ma bo jak miałam 3 drzwiowy to guzy na głowie były od wsadzania małego do fotelika hehehehe

10. reklama
  11. mgielka2008

mgielka2008 Fanka BB :)

u nas też kombi peugeot 306 ojj jeszcze go nie prędko zmienie

12. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

Malami, właśnie ja miałam 3 drzwiowego tego Puga, porażka, nie wiem, jakbym miała montować z tyłu fotelik. Teraz sobie mykam Mazdą 6 kombi i chwalę sobie bardzo (no może oprócz tego, że to żarłok na benzynę haha)

Poleć forum