reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Sprzedam/oddam/kupię - LIPCOWA GIEŁDA

kota-behemota

Q & H team
Miasto
śląskie lasy
Rozwiązania
0
Niech to będzie tylko nasza, lipcowa giełda, proszę, aby inne mamy nie wrzucały tu swoich ogłoszeń, bo będą one usuwane!!

Jeśli któraś z nas ma rzeczy na sprzedaż, wymianę, do oddania, wrzucajmy tutaj swoje oferty, najlepiej ze zdjęciami i cenami :)

reklama

Misia1974

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
:-) mam do sprzedania x-traila, jakby ktoś potrzebował. Chyba go wstawię ddo komisu, bo mnie denerwuje taka sprzedaż bezpośrednia i negocjacje cenowe. Do lipca musiałby stać bezużytecznie, a ac i oc kosztują. Szkoda go, bo bezawaryjny był i wygodny. Ja słyszałam tylko, że grapefruity podkręcają działanie leków, ale nie wiem, czy to sprawdzona informacja. Ach, kupiłabym sobie jakąś kieckę, ale ostatnio przerzuciłam sie na piżamy :-)

kasia2508

Miasto
opole
Rozwiązania
0
Misia, poproszę jakieś konkrety, może być na priv, jak wolisz :-) z początku myślałam, że to o wózek chodzi :-D

Malami123

Miasto
P
Rozwiązania
0
Fajne auto ale ja szukam czegos mniejszego
Citroen C3 ,Peugeot 206,207,Ford Fiesta .....

pinio25

Rozwiązania
0
Zarąbiste to auto. My też na wiosnę chcemy coś kupić bo mamy Hondę z 2005 r. i dla 4 osób będzie mała:-pale na taką furę to chyba kasy nie mamy:-p:-p:-p

H

Huuuura

Gość
z początku myślałam, że to o wózek chodzi :-D
Hehe... też pomyślałam o wózku :-D Niestety na autko mnie nie stać- u nas sa supertanie sieciówki. Kupujemy z mężusiem i śmigamy po całym mieście. Przy dziecku się to pewnie zmieni. Na razie nie planuję zakupu auta...

kota-behemota

Q & H team
Miasto
śląskie lasy
Rozwiązania
0
Malami, ja w zeszłym roku sprzedałam 206tkę, bo mi się wózek do bagażnika nie mieścił (Jumper) bez składania tylnych siedzeń :) teraz, jak rasowa matka-polka się wożę kombikiem ;)

Malami123

Miasto
P
Rozwiązania
0
Kota my mamy duze 1 auto Forda C-maxa wiec wozek spokojnie wejdzie a przewaznie nim jezdzimy wszedzie gdzies dalej ,ja mam Mitsubishi space star i jestem zadowolona bo tez pakowny ale blachy padają i ogolnie czas na zmianę i dlatego mysle o czyms mniejszym ale zeby bagaznik był w miarę i 5 drzwi musi miec hehehe innej opcji nie ma bo jak miałam 3 drzwiowy to guzy na głowie były od wsadzania małego do fotelika hehehehe

reklama

kota-behemota

Q & H team
Miasto
śląskie lasy
Rozwiązania
0
Malami, właśnie ja miałam 3 drzwiowego tego Puga, porażka, nie wiem, jakbym miała montować z tyłu fotelik. Teraz sobie mykam Mazdą 6 kombi i chwalę sobie bardzo (no może oprócz tego, że to żarłok na benzynę haha)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
R Ogłoszenia - Warszawa 0
G Potrzebuję porady 4
kreatola Ciąża po in vitro 0
Syla88 Lutowe mamy 2018 3

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry