reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/oddam/kupię - LIPCOWA GIEŁDA

reklama
Hej, Nissan jest zgniłozielony, ma nizależnie ogrzewanie ( vebasto), kamerkę cofania, alufelgi, nnowe zimówki, jest z 2005 r. I ma ok. 150 tys. Na przebiegu. W ogóle się nie psuje, co zawdzięczam ponoć temu, że to egzemplarz cały zrobiony w Japonii. Nie wiem, ile pali, bo nie sprawdzałam, a że był moim firmowym samochodem, nie miało to dla mnie znaczenia. Sprzedaję, bo mi się zamortyzował, no i stoi od października, a jak się uda stać będzie do lipca. Cena ok. 28 tys. W lipcu zapewe kupię taki sam lub podobny, bo się sprawdził i dobrze się nim wózek będzie wozić. My nim zwiedziliśmy Alpy i Pireneje - był niezawodny. Autoko jest na Kujawach.​
Wklejam tu, bo mi priv coś z komórki nie idzie.
 
A ja Wam polecam rozejrzenie się za mazdą! Jeżdzę już drugą, najpierw miałam 121, teraz mam mazde 2. Obie bezawaryjne, niezawodne i bardzo mało paliły... Nie wiem tylko jak z wózkiem wyjdzie...
 
pinio ja swoją 121 jeździłam 7 lat, wcześniej moi rodzice. Poszła w odstawkę jak skończyła lat 17. I wymieniałam tylko żarówki, olej i tankowałam.... Oczywiście jakieś tam klocki itp też, ale to jak w każdym aucie... U takiego staruszka zero rdzy, a stał pod chmurką! Polecam mazdę każdemu!
 
Ja się rozglądam za mazdą suv, co bym wózek miała jak wozić i nie grząsł mi na polnych drogach, no i pod krawężniki podjeżdżał. Ja lubię wysoko. Jakbyście znały jakiegoś sprowadzacza uczciwego i godnego polecenia, to ja się uśmiecham o kontakt.
 
reklama
Zależy, z której strony. :-) przypomnę się w maju. Mam nadzieję, że do tego czasu nie będę potrzebowała autka :-)
 
Do góry