reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/oddam/kupię - LIPCOWA GIEŁDA

hej dziewczyny zbieram zamowienie na literki ze styroduru w oryginale sa kremowe ale na zyczenie malujemy
nie mam jeszcze przykladow wiec podsylam konkurencji cena od 4-7zł od literki ??? jak co to pisac na priv

Zobacz załącznik 540804 2bd253ad7cba81ca433c69000e6c1a4d.jpg i.jpg Zobacz załącznik 540807
 
reklama
4-7 zł to bardzo dobra oferta. Normalnie w necie kosztują od 15 wzwyż. Chętnie dopiszę się do listy. ale nie kupię ich wcześniej niż po 2-krotnym potwierdzeniu płci. A jeszcze ani razu dzieciątko nam się nie ujawniło.... buuuuuu. Kiedy chcecie zamawiać?
 
tak myslalam zeby w przyblizonych terminach wysylac
ogolnie grubosc tych literek to 2cm lub 3 cm (troche drozsze)
ceny sa w zasadzie "od" zalezy tez od wielkosci
standardowa wysokosc to 15cm wieksze tez moge zrobic nie ma problemu
jak juz macie na 100% potwierdzona plec i imie to zrobie wizualke
np jednej mamusi juz zrobilam
tak wyglada wizualizacja czarus.jpg wiadomo ze efekt bedzie ladniejszy :)
wszystko kochane do dogadania :)
 
hehe to muszę krótsze imię wybrać-może IWO? :-D:-D bo chyba wybrałam jedno z najdłuższych-napisz koszt jaki wyszedłby dla imienia Dominik-chodzi raczej o nie za duże literki i nie najgrupsze-taka średnia opcja :happy:
 
Aniołek ja Ty to robisz? :szok:
Ja od razu będę brała 2 imiona ;D Dla Maksa i dla Diabełka ;D

Matko my tak gadamy "diabełek to, diabełek tamto" aż w końcu urodzi się nam dziecko z rogami :szok::-D

Justyna a czujesz co by było, gdybym młodemu całe imię chciała zrobić? Maksymilian :szok:
 
czruje pyska czaruje :)
a tak serio to moj byly szef ma ploter do ciecia na goraco od niego zamawiam i maluje sama
juz wiele firm skorzystalo np tutaj - do firmy kwiaciarskiej :
398983_394951140559130_2140454953_n.jpg

sama tez wymyslilam im nazwe i stworzylam logotyp oraz strone www Haft and Florist
 
reklama
Pysia ja też zamawiałać będę i dla Adusi i dla Jasia ale muszę dzisiaj z mężem przedyskutować bo jak on by to widział.......

Aniołek i ja potrzebowałabym jakieś kolorowe bo ja mam ścianę ecru więc dla Adusi takie kolory jak ma Laura na fb a dla Jasia takie jak ma Filip na fb:-D
 
Do góry