reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/oddam/kupię - LIPCOWA GIEŁDA

Właśnie, Aniołek a masz możliwość zrobienia takich motylków albo kwiatuszków? no albo autka dla chłopaka :D
 
reklama
w kropeczki fajne:) nie wiem dlaczego, ale nie lubie różowego,,a dla dziewczynek wszystko tylko rózowe,,paranoja....ubranka, posciele itp,,,a jak inny kolor to z autkiem itp
chyba jestem nienormalna..;)
 
Aniołku śliczne :) ja też będę chętna, tylko u mnie też trwają jeszcze negocjacje :-D ustalony jest Alan, ale ja chcę Leosia :rofl2:
 
pyska jasne tylko nie wszystko moge zrobic na kompie jako wizualizacje ;/ inaczej - za duzo pracy :) kazda moze sobie wuobrazic jak to bedzie wygladac jak macie jakies wzory slijcie pokombinuje

KOCHANE W ZWIAZKU Z DUZYM ZAINTERESOWANIEM LITEREK PROSZE PISAC NA MAILA : biuro@angel-design.com.pl lub priv BB
JESLI JAKAS MAMCIA JEST ZDECYDOWANA ZROBIMY WIZUALKĘ

WIELE Z WAS MYSLI JESZCZE NAD IMIENIEM I NIE ZNA PLCI WIEC POMYSLALAM SOBIE ZE JAK ZBIERZE SIE NP 10 DZIEWCZYN
TO WYSLE W JEDNYM DNIU WSZYSTKIE :) co myslicie?

przy okazji zaoszczedze troche na dojezdzaniu 30km po odbior wycietych liter hehe :)
 
aniołek, jest sporo czasu na kupowanie literek;) za jakiś czas wznów temat, na pewno bedzie wiecej chetnych:)bo ja tez nie mam imienia na 100% wybranego,,,
 
ann jasne masz racje ale juz z 5 propozycji zrobilam tych pewnych wiec moze w przyszlym mies sie uzbiera 10 :) a kolejne za jakis czas
 
Mamuśki do konca przyszlego tyg. ( 1 marca) zbieram pierwsze zamowienia na literki
czas realizacji okolo tygodnia
 
reklama
Aniołek literki piekne, mam juz takie dla synka, dla Krystianka na pewno tez dokupie, ale odezwe sie później bo czeka nas zakup mebli i zmiana koloru ścian więc musze obmyślic zeby to wszystko pasowało:)
 
Do góry