reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/oddam/kupię - LIPCOWA GIEŁDA

kota-behemota

Q & H team
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2011
Postów
4 837
Miasto
śląskie lasy
Niech to będzie tylko nasza, lipcowa giełda, proszę, aby inne mamy nie wrzucały tu swoich ogłoszeń, bo będą one usuwane!!

Jeśli któraś z nas ma rzeczy na sprzedaż, wymianę, do oddania, wrzucajmy tutaj swoje oferty, najlepiej ze zdjęciami i cenami :)
 
reklama
:-) mam do sprzedania x-traila, jakby ktoś potrzebował. Chyba go wstawię ddo komisu, bo mnie denerwuje taka sprzedaż bezpośrednia i negocjacje cenowe. Do lipca musiałby stać bezużytecznie, a ac i oc kosztują. Szkoda go, bo bezawaryjny był i wygodny. Ja słyszałam tylko, że grapefruity podkręcają działanie leków, ale nie wiem, czy to sprawdzona informacja. Ach, kupiłabym sobie jakąś kieckę, ale ostatnio przerzuciłam sie na piżamy :-)
 
Zarąbiste to auto. My też na wiosnę chcemy coś kupić bo mamy Hondę z 2005 r. i dla 4 osób będzie mała:-pale na taką furę to chyba kasy nie mamy:-p:-p:-p
 
Kota my mamy duze 1 auto Forda C-maxa wiec wozek spokojnie wejdzie a przewaznie nim jezdzimy wszedzie gdzies dalej ,ja mam Mitsubishi space star i jestem zadowolona bo tez pakowny ale blachy padają i ogolnie czas na zmianę i dlatego mysle o czyms mniejszym ale zeby bagaznik był w miarę i 5 drzwi musi miec hehehe innej opcji nie ma bo jak miałam 3 drzwiowy to guzy na głowie były od wsadzania małego do fotelika hehehehe
 
reklama
Malami, właśnie ja miałam 3 drzwiowego tego Puga, porażka, nie wiem, jakbym miała montować z tyłu fotelik. Teraz sobie mykam Mazdą 6 kombi i chwalę sobie bardzo (no może oprócz tego, że to żarłok na benzynę haha)
 
Do góry