reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM-ODDAM-KUPIĘ-ZAMIENIE Tylko DOLNYŚLĄSK

sory faktycznie daty nie napisałam :-( Oliwko tak używane rzeczy :-)

szafing
24 listopada 2012r godz 17:00- 20:00 Skrzydlata 21a/1b, 54-129 Wrocław ( okolice stacji kuźniki)
Kaja.m ja mam ich na FB wiec mi wydarzeniach piszą...


 
reklama
Witam, zapraszam do obejrzenia moich ogłoszeń. Dużo ciuchów dla dziewczynki 56-92 i chłopca 56-80.
Bluzka z długim rękawem 6 szt. koszulka dla chłopca r. 68-74 Wrocław • Tablica.pl
Zestaw spodenek krótkich 8 szt. na lato dla chłopca 68-74 Wrocław • Tablica.pl
Zestaw dla chłopca na wiosnę i lato bluzeczka z krótkim rękawem 68-74 Wrocław • Tablica.pl
Ogrodniczki z koszulką dla chłopca na lato r. 68 stan idealny Wrocław • Tablica.pl
Kapelusz na lato szt.2 Wrocław • Tablica.pl
Śliczna kurtka na wiosnę dla chłopca r. 74 TANIO Wrocław • Tablica.pl
Przepiękna bluza Hello Kitty r. 86 Wrocław • Tablica.pl
[url]http://tablica.pl/oferta/super-kurtka-na-wiosne-dla-dziewczynki-nike-r-86-ID2oh7n.html

Ciuchy dla dziewczynki 86-92 wiosna- lato Wrocław • Tablica.pl
Bluzeczka i leginsy 86-92 Wrocław • Tablica.pl
Sukienka 5 10 15 dla małej Damy r.86 Wrocław • Tablica.pl
Śliczna sukienka w groszki 86-92 i biała bluzka z kołnierzykiem Wrocław • Tablica.pl
Wizytowa sukienka dla małej damy r. 92 Wrocław • Tablica.pl
Super zestaw dla dziewczynki 86-92 Sukienka biała bluzka i sweterek Wrocław • Tablica.pl
Śliczny swterek r.86 Biały i fioletowy Wrocław • Tablica.pl
Zestaw bluzeczek r.86 Wrocław • Tablica.pl

Interaktywna śpiewająca piłka FISHER PRICE Wrocław • Tablica.pl

Bluza 3 szt. dla dziewczynki 62-68 / CHEROKE 5-10-15 Wrocław • Tablica.pl
Super spodnie jeansy 2 szt. i bluzeczka 6-9 m-cy / 68-74 RESERVED Wrocław • Tablica.pl
Super zestaw dla chłopca 74-80 spodnie, bluzeczka, sweter Wrocław • Tablica.pl
Super zestaw dla dziewczynki 92 Sukienka, sweterek stan idealny Wrocław • Tablica.pl
Sukienka do chrztu biała 68 wizytowa Wrocław • Tablica.pl




[/URL]
 
Ostatnia edycja:
ZA PÓŁ DARMO!!!
ZA PÓŁ DARMO ODSPRZEDAM WÓZEK CAMARELLO Q12 (ZIELONY) W WERSJI GŁĘBOKIEJ
http://img18.tablica.pl/images_tabl...spacerowy-camarelo-q12-kujawsko-pomorskie.jpg

sprzedam wózek camarelo q12
OPIS WÓZKA:
- gondolę można wpinać przodem i tyłem do kierunku jazdy (z opcją montażu fotelika -
- wersja głęboka wózka posiada trzystopniową regulację oparcia,
- system skrętnych kół przednich z możliwością blokady ułatwiająca jazdę na wprost,
- pompowane koła,
- centralny hamulec,
- regulacja wysokości rączki,
- praktyczna torba oraz kosz na zakupy, - pokrowiec na nóżki,
- stelaż malowany proszkowo.

WAGA
stelaż 9,0 kg
gondola 6,0 kg

WYMIARY GABARYTOWE:
110cm x 62 cm x 90 cm

ZAKRES REGULACJI WYSOKOŚCI RĄCZKI:
74 cm - 110 cm

WYMIARY WEWNĘTRZNE GONDOLI: (UWAGA! NAJDLUŻSZA GONDOLA NA RYNKU!)
:-) 83 cm x 34 cm x 24 cm

WYMIARY STELAŻA (z kółkami) PO ZŁOŻENIU:
95 cm x 60 cm x 35 cm

KOŁA:
Tylne 29 cm śr. / Przednie 24 cm śr.

ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT NA MAILA: maryjarasz@gmail.com

:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
p.s odbiór osobisty we Wrocławiu
 
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Ps wszystkie produkty można obejrzeć we Wrocławiu :)
Zobacz załącznik 563391Zobacz załącznik 563392Zobacz załącznik 563393Zobacz załącznik 563394Zobacz załącznik 563395Zobacz załącznik 563396Zobacz załącznik 563397Zobacz załącznik 563398Zobacz załącznik 563399Zobacz załącznik 563400
 
Witam :-)

Sprzedam ciuszki dla dziewczynki 0-3 mce oraz ciuchy ciążowe za przysłowiowe "pampersy" :-)
więcej informacji na PW :-)
 
reklama
Do góry