reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Sprzedam,oddam,kupię

reklama

anik.

Mama Krzysia :)
Miasto
małopolskie
Rozwiązania
0
Eh, wiem, że to nie dzieciowy temat, ale może któraś z Was będzie chciała lub poda dalej - mam do sprzedania 4 sztuki soczewek kontaktowych miesięcznych firmy I wear, -0.75, BC 8.6 :)

agushka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0

Załączniki

azula

Rozwiązania
0
Agushka śliczne :-):tak:wstaw kilka fot dla mam które szykują się na dzidziusia na pewno jakies wątki zakupowe mają.

agushka

Rozwiązania
0
Azula dziękuję za miłe słowa a Twojej rady posłuchałam :)

agushka

Rozwiązania
0
Pieszczoszko, dziękuję za miłe słowa :) Ponieważ wszystkie przedmioty są ręcznie robione nie ma problemu z uszyciem na zamówienie. Zapraszam na profil na FB, tam jest większy wybór i aktualizacje. Co do cen - różnie, zależne od konkretnego produktu, tkaniny, wielkości itp. Jak masz więcej pytań - zapraszam najlepiej na priva tutaj albo na FB, z chęcią odpowiem :)
Agushka

reklama
Rozwiązania
0
Kupię wózek camarelo vision design 3w1 lub 2w1 granatowy lub niebieski, osoby które posiadają ten model na sprzedaż proszę o kontakt pod nr. Tel 724601554

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
R Ogłoszenia - Warszawa 0
G Potrzebuję porady 4
kreatola Ciąża po in vitro 0
Syla88 Lutowe mamy 2018 3

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry