reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam,oddam,kupię

reklama
Witajcie,

Mam nadzieję, że mogę u Was zamieścić ogłoszenie, jeżeli nie, proszę moderatora o jego usunięcie.

Zaczęłam wystawiać powoli ubranka i inne rzeczy po mojej córeczce. Ubranka są w stanie idealnym/bdb, zadbane, uprane i wyprasowane. Będę wystawiać też inne ubranka - czekam aż mąż zrobi zdjęcia
wink2.gif

Sprzedaję również chustę.
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Witajcie dziewczyny
biggrin.gif
Nie chce Wam zaśmiecać forum, ale jeśli chcecie dokupic coś do wyprawki Waszych Skarbów to zapraszam do mnie na aukcje allegro.Mój Synuś ma już 3 miesiące i szybko ze wszystkiego wyrasta
shocked.gif
Żal się tego pozbywać, zobaczycie same...Będę wystawiała aukcje na bieżąco, to link do jednej z nich:
kaftanik bluzka koszulka 56 super napis bawełna (2219300125) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Zapraszam na inne moje aukcje, wkrótce będzie ich dużo więcej. Myślę że warto zajrzeć. Powodzenia i życzę lekkiego porodu. Buziaczki
biggrin.gif
 
SPRZEDAM
butelka firmy nuk używana 1 raz , 0+,pojemność 110ml. kolor różowy cena:6zł

smoczki 2 sztuki (1 nowy,drugi używany 1 raz) firmy tommee tipee,0-3mies. kolor różowy cena:15zł za 2sztuki

smoczki nuk 2 sztuki (nowe)
od 0-6mies.
pierwszy kolor żółty z krecikiem
drugi różowy
cena za 2 sztuki 15zł

herbata dla kobiet karmiących hipp
(nowa) cena : 8zł

nakładki na sutki do karmienia firmy avent 2 sztuki(1 nowa,druga uzywana 1 raz) (rozmiar s)
cena:20zł za 2 sztuki

laktator avent na baterie(uzywany)
cena: 50zł

( do ceny należy doliczyć koszt wysyłki)
 
ja bym chetnie oddala cala tone kosmetykow i chusteczek nawilzajacych, ktore mi podarowano a ktorych nie chce uzywac, bo nie lubie tych firm (Pampers, Bübchen, JJ Penaten itp) ale obawiam sie, ze koszty przesylki z DE bylyby za duze. Jesli ktoras by chciala i miala pomysl jak to dostarczyc, to ja sie chetnie tego z domu pozbede :-) A mowilam wszystkim 1000 razy zadnych dzieciecych rzeczy bez porozumienia z nami :baffled:
 
reklama
kugela - Bubchen wśród moich znajomych bardzo dobrą opinię ma, sama lubię Pampers, więc szkoda, że tak daleko mieszkasz;-) A Ty na co się zdecydowałaś skoro tylu firm nie lubisz?


Ja będę miała masę dziewczyńskich rzeczy po Lence, ale po akcji Carmelli czekam aż siuraka na świecie powitamy:-D
Moja Lenka z 30.04. więc ubranka będą na Majówiątka idealnie pasować:tak:
 
Do góry