reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam,oddam,kupię

hhhhhhhh.jpgIMAG1755.jpgIMAG1757.jpg zdjecia bransoletek lepsza jakosc:D:)
 
reklama
Eh, wiem, że to nie dzieciowy temat, ale może któraś z Was będzie chciała lub poda dalej - mam do sprzedania 4 sztuki soczewek kontaktowych miesięcznych firmy I wear, -0.75, BC 8.6 :)
 

Załączniki

  • DSC_7245-.jpg
    DSC_7245-.jpg
    62,4 KB · Wyświetleń: 299
  • posciele_i_spiworki-109.jpg
    posciele_i_spiworki-109.jpg
    41,7 KB · Wyświetleń: 301
  • posciele_i_spiworki-110 - Kopia.jpg
    posciele_i_spiworki-110 - Kopia.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 320
Agushka śliczne :-):tak:wstaw kilka fot dla mam które szykują się na dzidziusia na pewno jakies wątki zakupowe mają.
 
Pieszczoszko, dziękuję za miłe słowa :) Ponieważ wszystkie przedmioty są ręcznie robione nie ma problemu z uszyciem na zamówienie. Zapraszam na profil na FB, tam jest większy wybór i aktualizacje. Co do cen - różnie, zależne od konkretnego produktu, tkaniny, wielkości itp. Jak masz więcej pytań - zapraszam najlepiej na priva tutaj albo na FB, z chęcią odpowiem :)
Agushka
 
reklama
Do góry