reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprzedam / zamienię / kupie - OGŁOSZENIA

reklama
Witam przyszłe mamusieJ
Niedawno sama zostałam ponownie mamą( tym razem bliźniątJ ),udało już mi się dojść do formy prawie sprzed ciąży i dlatego pozbywam się całej swojej ciążowej garderoby.
Ubrania są w stanie bardzo dobrym, zdecydowana większość to nabytki z tegorocznych kolekcji dla przyszłych mam,takich firm jak H&m, Happy Mum, Mothercare i tak oto w skład paczki ciuszków,które chce sprzedac wchodzą:
2 pary jeansów( jedne H&M,drugie Happy Mum)
2pary spodni lnianych H&M kolor beżowy oraz kolor granatowy
3pary spodni dresowych( w tym jedne ¾) H&M,kolor szary,a te ¾ kolor zgniłozielonyJ
Spodnie3/4 H&M typu bojówki
Spodnie długie typu bojówki
2 bluzki rózowa i granatowa Mothercare,a druga nie pamiętam bo odcięłam metki
2 spodnice( jedna jeansowa H&M, druga w kwiaty Happy mum)
4sukienki wiosenno-letnie(3 są z H&M,jedna w kwiaty z Happy mum)
Pas ciążowy( powiedzmy ozdobny do noszenia na bluzki,w kolorze ecru)
Pas ciązowy podtrzymujący brzuszek z regulacją zapięcia( baaardzo przydatna rzecz bo znakomicie odciąza kręgosłup)
Pas poporodowy( gorset),maskujący rozciągniety po ciazy i porodzie brzuszekJ w kolorze cielistym,rozmiar L( choć na metce jest błędnie podane XL)
Płaszcz beżowy w sam raz na zbliżającą się jesień a potem wiosnę, H&M(rozm.L)
Wszystkie ubrania ciążowe, które wymieniłam są w rozmiarze w większości L, niektóre M
Dodatkowo dorzucam poduszkę poporodową ( tą która wyglada jak koło ratunkowe i jest wybawieniem zwłaszcza po porodzie naturalnymJ),oraz elektroniczną nianie z IKEA, użytą raptem 4 razy,oraz nowy fabrycznie zamknięty krem Mustela przeciw rozstępom.
Rzeczy chcę sprzedać jako jedną paczkę, ale gwarantuję, ze cena jest super promocyjna.
Jeśli ktoś jest z Warszawy to jest możliwość przymierzenia ubrań przed kupieniem.

Ponadto mam jeszcze do sprzedania dwa podwójne elektryczne laktatory: jeden firmy LANSINOH, drugi absolutna nowość MEDELI także podwojny laktator FREESTYLE( rózni się on tym,ze daje możliwość odciągania pokarmu bez uzycia rąk.
Oczywiście oba laktatory można uzywać jako podwojne i odciągać pokarm z obu piersi na raz( co znacznie skraca czas) lub jako pojedyncze.
Wszelkie pytania proszę na PW
Pozdrawiam, Natt
PS.załączam zdjęcia niektórych ubrań. pozostałe na zyczenie,aby tutaj nie zaśmiecac wątku:)
 
dziewczyny!:) mam do sprzedania mniej więcej takie spodenki:) Product Detail | H&M PL rozmiar 38:) nowe z metką:) kupiłam je z myślą o tej sesji jesiennej, ale zmieszczę się jeszcze w swoje normalne spodnie:) więc myślę, że może jakiejś mamie się przyda:) jeśli któraś byłaby zainteresowana to mogę wrzucić zdjęcia spodni, zmierzyć je itd;) chciałabym za nie 60 zł + koszty przesyłki:) jeśli któraś jest zainteresowana to pisać śmiało:)
 
reklama
Do góry