reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprzedam / zamienię / kupie - OGŁOSZENIA

reklama
wink2.gif
mam na sprzedaż ciuszki dziewczęce, chłopięce i unisexy. Bardzo tanio. Śpioszki, body i rumpersy po 3 zł za sztukę, sukieneczki po 5 zł, czapeczki po 2 zł. Oczywiście plus koszt wysyłki. Ciuszki jak nowe. Istnieje możliwość wysłania zdjęć.
 
Hej dziewczyny jestem czerwcóweczką 2011 i zapraszam do obejrzenia ubranek dla chłopca i dziewczynki w rozmiarach 0-12 mcy. Kurteczki, kombinezony, spodnie, bluzki, sukieneczki - wszystko po 1zł. Większość markowe ubranka, nie zniszczone bez śladów noszenia.
Spodnie jeansowe NEXT 3-6 mce dziewczynka
Kurteczka GEORGE first size
Zapraszam do obejrzenia wszystkich ubranek. Wklejam linka tylko do kilku.
Pozdrawiam
 
Witajcie :-)

Mam do sprzedania laktator elektryczny, o taki: Laktatory i odciągacze pokarmu - LAKTATOR ELEKTRYCZNY CANPOL BABIES 12/201 - CANPOL Na rocznej gwarancji, używany dosłownie kilka razy. Kupiłam a okazało się, że nie mogę karmić malutkiej, bo pokarm zanika. Dlatego jest mi zbędny. Sprzedam taniej. Zainteresowane proszę o kontakt na priv. Może którejś z Was się przyda.

Powodzenia dla nierozpakowanych :-)

Pozdrawiam
 
witam:) jaka jest cena paczki?
chociaz gdyby byla opcja pojedynczo,to interesowal by mnie plaszczyk,pas poporodowy i moze ten krem na rozstepy:)
prosze mi powiedziec jaka bylaby ewentualna cena_:) pozdrawiam Marta
 
hej dziewczyny,. pisze tutaj u was bo za ,,chwile'' bedziecie rodzic :) mam na sprzedaz laktator oraz ciuszki dla dzieciaczkow. jesli ktoras bylaby zainteresowana to zaprasza. prosze o wiadomosc na priv a ja wysle zdjecia i ceny. tylko prosze w wiadomowci podac maila. pozdrawiam, zycze milego dnia oraz jak najmniej bolesnego oraz szybkiego porodu :)
 
reklama
Do góry