reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprzedam, zamienię, oddam w dobre ręce

Kupię laktator elektryczny najchętniej Medela lub Avent ew.Tommee Tippee i sterylizator również tych firm.
Kupię również leżaczek najlepiej Fisher Price do 18 kg.
Gdyby któraś miała niepotrzebne już zabawki Little Pet Shop to chętnie odkupię dla córy.:tak:

Mam do oddania za darmo tzn.za pokrycie tylko kosztów przesyłki karuzelę Fisher Price Rainforest starszego typu.Brak pilota i jednego misia,ale można wykombinować sobie jakąś inną zawieszkę do karuzelki.
Karuzela jest sprawna- kręci się, gra melodyjki i świeci.
Oferta wyłącznie dla aktywnej Lipcóweczki;-)
Karuzelka wygląda tak:
FISHER PRICE Karuzela Rainforest L0527, 0m+#

KAruzela już znalazła nową właścicielkę więc ogłoszenie jest NIEAKTUALNE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
szukam opiekuna dla rogala do karmienia, coś takiego:

PODUSZKA ROGAL DO KARMIENIA ZDEJMOWANA POSZEWKA (1189463874) - Aukcje internetowe Allegro tylko chyba nie zdejmuje się obszycia,kolorek żółty w misie, mam też laktator ręczny tt-użyty 3 razy, coś tam można wymienić na nowe-chyba lejek, a resztę wyparzyć
do pokrycia koszt przesyłki, oczywiście oferta dla naszych Lipcóweczek aktywnych:-)

moje fanty już znalazły opiekuna
 
Ostatnia edycja:
Mam śliczny kombinezonik jesienno-zimowy rozmiar 62-68. Na moją Żabkę na styk, ale może ktoś ma drobniejsze dzieciątko. Jak będzie ktoś zainteresowany, to dodam zdjęcia.
 
reklama
Do góry