reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprzedam, zamienię, oddam w dobre ręce

reklama
Nie z polaru- z takiego misia fajnego. Naprawdę bym się z nim nie rozstawała, gdyby nie był taki kusy dla mojej długiej córy.Kupiłam jako 62-68 a widzę,że na metce jest 0-3 miesiąca...80 % bawełna 20 % polyester
Dałam 40 zł z przesyłką, założyłam raz.Jest w bardzo dobrym stanie, jak będzie za mały, to można dalej sprzedać.




 
Ja chętnie oddam za pokrycie kosztów przesyłki 2 opakowania Humana 1 PLUS. Kupiłam po wyjściu ze szpitala, a lekarz zalecił nan Active.
Chętnych proszę o wiadomość na priva.:-)
 
się mi przypomniało:-) mam 23 kapsułki vit k+d i osłonki na brodawki avent, za pokrycie kosztów przesyłki oddam w dobre ręce:-)
 
Posiadam do sprzedania kombinezon dla chlopca na 86 choc wydaje mi sie troche wiekszy, kurtke old navy oraz kurtke gap-a

oraz zolty spiworek do spania na dlugosc 74 cm


karuzelke do lozeczka - nowa

zainteresowanych zapraszam na priv
 

Załączniki

  • P1010688.jpg
    P1010688.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 79
  • P1010704.jpg
    P1010704.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 79
  • P1010813.jpg
    P1010813.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 127
  • P1010766.jpg
    P1010766.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 87
  • P1010745.jpg
    P1010745.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 75
oddam w dobre rece lub wymienie na innego mojego M za ewentualne pokrycie kosztow przesylki:-D
dosc zadbany,nieglodzony,z malym przebiegiem,robotny-nie koniecznie w kwestii dziecka,umie gotowac-niestety posprzatac kuchni za soba niebardzo,nie rozrzuca skarpetek,nie obgryza paznokci,nie dlubie w nosie,zakreca paste do zebow,nie chrapie.

zainteresowanych prosze o kontakt na priv
:-D:-D:-D:-D



zartowalam oczywiscie:sorry::sorry::sorry:
 
oddam w dobre rece lub wymienie na innego mojego M za ewentualne pokrycie kosztow przesylki:-D
dosc zadbany,nieglodzony,z malym przebiegiem,robotny-nie koniecznie w kwestii dziecka,umie gotowac-niestety posprzatac kuchni za soba niebardzo,nie rozrzuca skarpetek,nie obgryza paznokci,nie dlubie w nosie,zakreca paste do zebow,nie chrapie.

zainteresowanych prosze o kontakt na priv
:-D:-D:-D
zartowalam oczywiscie:sorry::sorry::sorry:
i Ty babo narzekasz? :-D dobrze ze dodalas ze zartowalas bo moze bym sie skusila ;-) i swojego Ci gratis odeslala! :tak: nawet koszty przesylki bym pokryla a niech tam :-D
 
reklama
Do góry