reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/zamienię/oddam

Syla88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Lipiec 2017
Postów
1 682
Miasto
Warszawa
✾ ❀ ❁ ❃ Wątek sprzedażowy ✽ ✿ ❀
Dziewczyny, w tym miejscu możemy wstawić rzeczy, które mamy na sprzedaż, zamianę, oddanie - ze zdjęciem i opisem.
Mam nadzieję, że nie jest to niezgodne z regulaminem forum. Na pewno nie ma tutaj żadnej gwarancji uczciwości, robimy zakupy i sprzedajemy na własną odpowiedzialność, ale już się trochę znamy, myślę, że wszystko będzie dobrze :)
(ewentualnie można się umówić na przykład na sprzedaż na popularnym portalu aukcyjnym i tam przenieść z transakcją - wersja dla ostrożnych ;) ).

8717ed2b5787ba1a49fb18c5cb08f839.jpg
 
reklama
Mam do sprzedania ogrodniczki, niestety mega za duże, jest to bardzo duży rozmiar L
-dlugosc calkowita: 114 cm
-szerokosc pas max 130-135 cm
-dlugosc nogawki od kroku: 82 cm
-stan: 38,5 cm
-szerokosc nogawki na dole:23,5 cm x 2
-szerokosc nogawki w udzie na wys kroku:33,5 cmx 2
-szerokosc w biodrach pod kieszeniami:58 cm x 2
Dla osoby powyżej 175cm spokojnie dadzą radę na długość, tylko zmieściły by się dwie mnie do nich ;)
 
Mam do sprzedania luteinę dopochwowa bez paru tabletek moje bliźniaczki przyszły na świat szybciej i nie skończyłam
Więcej informacji na priv
 
Do góry