reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzęt do gier ale nie smartfon dla 3 latków

marlowe

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Listopad 2019
Postów
16
Bliźniaki, 3 latka, zafascynowani grami na smartfona, nie tam jakieś strzelanki czy inne głupoty, ale gry typu dopasowywanie kształtów, mycie samochodów, układanie torów kolejowych w odpowiednich miejscach, takiego typu gry, tylko w smartfonach non stop naciąganie na kupno danej gry, wyskakujące reklamy, itp. Niechciałbym dawać im komórki tylko kupić jakis taki sprzęt typowo do grania, myślałem ze jest tego duzo na rynku, ale nic nie ma, albo źle szukam, polecilibyście coś?
 
reklama
O faktycznie, dzięki za trop. "Tablet dla dzieci" tak to się googluje, bardzo dziekuje.
Temat otwarty, jest tego sporo, prosze pisać co polecacie, ja narazie sonduje zakup takiego:
 

Załączniki

  • TABLET-DLA-DZIECI-EDUKACYJNY-KIDSTAB-7-GRY-ETUI.jpg
    TABLET-DLA-DZIECI-EDUKACYJNY-KIDSTAB-7-GRY-ETUI.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 80
DOBRA, dajcie spokój bo znając życie temat sie rozmyje na tych którzy są ZA i na tych PRZECIW.

Czy w grach w takich tabletach tez sa reklamy i inne takie płatne sprawy? bo jesli to sie sciąga przez google play to chyba tak??
 
reklama
@Perlaa A ja mam zupełnie odmienne zdanie. Dziecko w tym wieku nie potrzebuje gier komputerowych, bo to źle wpływa na rozwój. I mam prawo wyrazić swoje zdanie gdzie mi się podoba. Jak Ci się nie podoba, to nie czytaj ; 🤷‍♀️
 
Do góry