reklama

spsoby na szczułą sylwetkę

Temat na forum 'Duże jest piękne' rozpoczęty przez mamanatanielka, 16 Czerwiec 2014.

1. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

Macie coś sprawdzonego/skutecznego? Tylko mi nie piszcie dieta i ruch...bo to wiem...ale jaka dieta, czego unikać, co ćwiczyć:) Podrzucajcie pomysły!

2. candice90

candice90 Zaciekawiona BB

unikać nabiału, bo zatrzymuje podskórną wodę w organizmie i przez to powstaje wodny cellulit :) sprawdzilam na sobie :)
    ruch min. 3 razy w tygodniu - chodakowska jest naprawdę spoko, do tego bieganie, ja juz nawet dorzucam trening silowy :)
    5-6 posilkow dziennie - jajka, ryby, mieso, warzywa, wegle zlozone - brazowy ryz, kasza gryczana, no i proste po treningu - bialy ryz, kuskus itp? :) owoce tylko z rana, slodycze lub inne takie - sporadycznie raz na tydzien, dwa tygodnie :O CIERPLIWOŚĆ

3. reklama
  4. anuszkamamuszka

anuszkamamuszka Aktywna w BB

ćwiczyć z Ewą Chodkakowska, nie jeść po 20, wyeliminowac slodczye, gotowac w domu :)

5. Margons23

Margons23 Początkująca w BB

Do tego rower/bieganie/aerobik. Pozdrawiam :)

6. monikakedry

monikakedry Zaciekawiona BB

5 posiłłow dziennie, ćwiczenia, dużo wody, dużo warzyw i zero przetworzonego jedzenia

7. adforma

adforma Początkująca w BB

Też pamiętam ten etap w którym walczyłam o sylwetkę sprzed ciąży. Jest to bardzo ciężka sprawa w wbrew pozorom należy działać kompleksowo, a nie tylko ćwiczyć. Ja zastosowałam dietę, ćwiczenia z Chodakowską, i balsam ujędrniający z Efektima Pharmacare. Wszystko się uzupełniało, balsam też naprawdę pomógł mi ujędrnić znacznie skóre!

8. luna89

luna89 Fanka BB :)

Sama po sobie widzę, że trzeba przede wszystkim odżywiać się zdrowo i dużo ćwiczyć. To przynosi bardzo dobre rezultaty. Polecam podszkolić się trochę w dietetyce, żeby wiedzieć, co warto jeść, a czego lepiej unikać, czytając np. tego typu artykuły na sprawdzonych serwisach: Curry - zdrowa przyprawa, wartość odżywcza, skład curry. U mnie działa, a oprócz zrzucenia kilogramów, również ogólnie czuję się zdrowiej i po prostu lepiej.

9. aguszka88

aguszka88 Początkująca w BB

jako nastolatka byłam dość pulchna, nie znosiłam ćwiczeń i szybko się męczyłam; pamiętam, że wpadła mi wtedy kaseta (tak to były jeszcze czasy kaset VHS) z ćwiczeniami Cindy Crawford - jakiś trening, który pomógł jej wrócić do formy po ciąży. To był strzał w dziesiątkę! program był podzielony chyba na dwie albo trzy części dokładnie już nie pamiętam, ale na pewno będzie gdzieś w sieci. Pierwszy etap był wręcz idealny dla osoby, która nigdy nie miała do czynienia z większym i regularnym wysiłkiem. Pamiętam jak powoli z dnia na dzień uzyskiwałam coraz lepsze efekty i nawet nie zauważyłam kiedy udało mi się opanować całą kasetę. Bardzo wtedy mi to pomogło. Czy któraś z Was miała też może do czynienia z tymi ćwiczeniami? Jakie są Wasze doświadczenia?

10. reklama
  11. Melaniaa

Melaniaa Aktywna w BB

Dokładnie, ważne jest to co piszą dziewczyny wyżej, ja też staram się jeść sporo warzyw i owoców, do tego zero słodyczy i regularne posiłki. Oprócz tego sport, regularne ćwiczenia dużo dają no i coś na ujędrnienie ciała. Pomagają mi naturalne peelingi kawowe i ujędrniający balsam do ciała z bielendy z serii sexi mama. Pomagają pozbyć się cellulitu

12. złośka

złośka Fanka BB :)

Moim sposobem jest chodzenie na basen i tez staram się ograniczać słodycze.

Poleć forum