reklama

spsoby na szczułą sylwetkę

Temat na forum 'Duże jest piękne' rozpoczęty przez mamanatanielka, 16 Czerwiec 2014.

1. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

Macie coś sprawdzonego/skutecznego? Tylko mi nie piszcie dieta i ruch...bo to wiem...ale jaka dieta, czego unikać, co ćwiczyć:) Podrzucajcie pomysły!

2. candice90

candice90 Zaciekawiona BB

unikać nabiału, bo zatrzymuje podskórną wodę w organizmie i przez to powstaje wodny cellulit :) sprawdzilam na sobie :)
    ruch min. 3 razy w tygodniu - chodakowska jest naprawdę spoko, do tego bieganie, ja juz nawet dorzucam trening silowy :)
    5-6 posilkow dziennie - jajka, ryby, mieso, warzywa, wegle zlozone - brazowy ryz, kasza gryczana, no i proste po treningu - bialy ryz, kuskus itp? :) owoce tylko z rana, slodycze lub inne takie - sporadycznie raz na tydzien, dwa tygodnie :O CIERPLIWOŚĆ

3. reklama
  4. anuszkamamuszka

anuszkamamuszka Aktywna w BB

ćwiczyć z Ewą Chodkakowska, nie jeść po 20, wyeliminowac slodczye, gotowac w domu :)

5. Margons23

Margons23 Początkująca w BB

Do tego rower/bieganie/aerobik. Pozdrawiam :)

6. monikakedry

monikakedry Zaciekawiona BB

5 posiłłow dziennie, ćwiczenia, dużo wody, dużo warzyw i zero przetworzonego jedzenia

7. adforma

adforma Początkująca w BB

Też pamiętam ten etap w którym walczyłam o sylwetkę sprzed ciąży. Jest to bardzo ciężka sprawa w wbrew pozorom należy działać kompleksowo, a nie tylko ćwiczyć. Ja zastosowałam dietę, ćwiczenia z Chodakowską, i balsam ujędrniający z Efektima Pharmacare. Wszystko się uzupełniało, balsam też naprawdę pomógł mi ujędrnić znacznie skóre!

8. luna89

luna89 Fanka BB :)

Sama po sobie widzę, że trzeba przede wszystkim odżywiać się zdrowo i dużo ćwiczyć. To przynosi bardzo dobre rezultaty. Polecam podszkolić się trochę w dietetyce, żeby wiedzieć, co warto jeść, a czego lepiej unikać, czytając np. tego typu artykuły na sprawdzonych serwisach: Curry - zdrowa przyprawa, wartość odżywcza, skład curry. U mnie działa, a oprócz zrzucenia kilogramów, również ogólnie czuję się zdrowiej i po prostu lepiej.

9. aguszka88

aguszka88 Początkująca w BB

jako nastolatka byłam dość pulchna, nie znosiłam ćwiczeń i szybko się męczyłam; pamiętam, że wpadła mi wtedy kaseta (tak to były jeszcze czasy kaset VHS) z ćwiczeniami Cindy Crawford - jakiś trening, który pomógł jej wrócić do formy po ciąży. To był strzał w dziesiątkę! program był podzielony chyba na dwie albo trzy części dokładnie już nie pamiętam, ale na pewno będzie gdzieś w sieci. Pierwszy etap był wręcz idealny dla osoby, która nigdy nie miała do czynienia z większym i regularnym wysiłkiem. Pamiętam jak powoli z dnia na dzień uzyskiwałam coraz lepsze efekty i nawet nie zauważyłam kiedy udało mi się opanować całą kasetę. Bardzo wtedy mi to pomogło. Czy któraś z Was miała też może do czynienia z tymi ćwiczeniami? Jakie są Wasze doświadczenia?

10. reklama
  11. vismanka

vismanka Zaciekawiona BB

Chętnie poszłabym na jakieś fajne zabiegi na ciało ale nie wiem, na co się zdecydować. Moim największym problemem jest nadmiar tkanki tłuszczowej po ciąży. Chciałabym, aby moje ciało nabrało znowu jędrności. Moje koleżanki chodzą na tego typu zabiegi do Vici Clinic w Krakowie, ostatnio jedna bardzo chwaliła sobie zabieg kriolipolizy. Co o tym sądzicie?

12. Melaniaa

Melaniaa Aktywna w BB

Dokładnie, ważne jest to co piszą dziewczyny wyżej, ja też staram się jeść sporo warzyw i owoców, do tego zero słodyczy i regularne posiłki. Oprócz tego sport, regularne ćwiczenia dużo dają no i coś na ujędrnienie ciała. Pomagają mi naturalne peelingi kawowe i ujędrniający balsam do ciała z bielendy z serii sexi mama. Pomagają pozbyć się cellulitu

Poleć forum