reklama

"Środek mlekopędny" Herbapol !!!

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez nimfii, 14 Maj 2009.

 1. nimfii

  nimfii nadzieja umiera ostatnia

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Uwaga! Dla tych co stosowaly!:wściekła/y:

  Preparat ten niedawno zmienil nazwe na Fito Mix Fix IV i zmienil też zastosowanie :no::szok:

  Nie wiadomo dlaczego Herbapol nagle wycofał się z wczesniej zalecanych zastosowan tego "Środka mlekopędnego". Na opakowaniu byla informacja "tradycyjnie mieszanka stosowana jako środek mlekopedny", a w tej chwili informacja jest taka "produkt byl stosowany jako środek mlekopedny, ale jego skutecznosc nie zostala udokumentowana. ze wzgledu na brak wystarczajacych danych nie zaleca sie stosowania u kobiet karmiacych" :szok:

  Stosowalam go prawie trzy miesiące, głównie jako pomoc w walce z kolkami u dziecka, a także wierzyłam w jego dzialanie pobudzajace laktacje. :wściekła/y::angry: Az mi brak słów na to... Dodatkowo pani w aptece odradzila stosowanie, gdyż nadmiar tych ziół może dziecku zaszkodzic :szok:

  Czuje się jak naiwna idiotka... Najpierw sie cos poleca do stosoawnia, a potem sie wychofuja. Zla jestem bo czuje sie jakby przeprowadzali sobie test na osobach stosujacych ten preparat i naszych dzieciach. Teraz nagle sie opamietali ze moze miec to zly wplyw na dzieci :baffled::dry:
   
 2. mama_Adrianka

  mama_Adrianka sierpniowa mama '08

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  :szok:...
  Całe szczęście, że u mnie leży w szafce nieotwarte opakowanie. Kupiłam ten środek w aptece (na wszelki wypadek), ale nie stosowałam go, ponieważ miałam wystarczającą ilość pokarmu.
   
  Ostatnia edycja: 16 Maj 2009
 3. reklama
 4. dib2

  dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  a ja go używała!!!
  Chociaż na szczęście Sarce i mnie nic nie było:-)
   

Poleć forum