reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Środek mlekopędny" Herbapol !!!

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Dołączył(a)
21 Październik 2008
Postów
8 073
Miasto
kraków
Uwaga! Dla tych co stosowaly!:wściekła/y:

Preparat ten niedawno zmienil nazwe na Fito Mix Fix IV i zmienil też zastosowanie :no::szok:

Nie wiadomo dlaczego Herbapol nagle wycofał się z wczesniej zalecanych zastosowan tego "Środka mlekopędnego". Na opakowaniu byla informacja "tradycyjnie mieszanka stosowana jako środek mlekopedny", a w tej chwili informacja jest taka "produkt byl stosowany jako środek mlekopedny, ale jego skutecznosc nie zostala udokumentowana. ze wzgledu na brak wystarczajacych danych nie zaleca sie stosowania u kobiet karmiacych" :szok:

Stosowalam go prawie trzy miesiące, głównie jako pomoc w walce z kolkami u dziecka, a także wierzyłam w jego dzialanie pobudzajace laktacje. :wściekła/y::angry: Az mi brak słów na to... Dodatkowo pani w aptece odradzila stosowanie, gdyż nadmiar tych ziół może dziecku zaszkodzic :szok:

Czuje się jak naiwna idiotka... Najpierw sie cos poleca do stosoawnia, a potem sie wychofuja. Zla jestem bo czuje sie jakby przeprowadzali sobie test na osobach stosujacych ten preparat i naszych dzieciach. Teraz nagle sie opamietali ze moze miec to zly wplyw na dzieci :baffled::dry:
 
reklama
Nie wiadomo dlaczego Herbapol nagle wycofał się z wczesniej zalecanych zastosowan tego "Środka mlekopędnego". Na opakowaniu byla informacja "tradycyjnie mieszanka stosowana jako środek mlekopedny", a w tej chwili informacja jest taka "produkt byl stosowany jako środek mlekopedny, ale jego skutecznosc nie zostala udokumentowana. ze wzgledu na brak wystarczajacych danych nie zaleca sie stosowania u kobiet karmiacych" :szok:

:szok:...
Całe szczęście, że u mnie leży w szafce nieotwarte opakowanie. Kupiłam ten środek w aptece (na wszelki wypadek), ale nie stosowałam go, ponieważ miałam wystarczającą ilość pokarmu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry